Як дізнатися, підійде колір волосся чи ні. Як дізнатися чи підійде мені чорний колір волосся.

Дівчата і жінки дуже часто ламають голову над тим, який колір волосся вибрати. При всій різноманітності фарб так хочеться не помилитися і вибрати саме той відтінок, який додасть вигляду неповторний шарм.
Інструкція
1
При виборі колір а волосся стилісти радять звертати увагу на відтінок шкіри, густоту волосся і колір очей. Для цього навіть створили спеціальну таблицю, в якій жінки умовно поділяються на 4 типи: весна, літо, зима і осінь.
2
Для дівчат весняного типах характерні світла, майже прозора, шкіра, світлі очі (світло - зелені, світло - бірюзові, жовтуваті, світло - світло - карі), персиковий рум'янець. Часто бувають веснянки. Натуральний колір волосся - золотистий - від блонда до світло - коричневого. Якщо ви хочете помінятися, вибирайте фарби для волосся теплих колір ов, саме вони підходять цьому типу. Це всі кошти з рудим відтінком, від мідного до темно - каштанового.
3
Дівчина - літо так само відрізняється світлою шкірою і очима. Але, на відміну від весняного типу, колір очей чаші світло - блакитний, зелено - голубой, сіро - блакитний. Карі очі теж зустрічаються. Натуральний колір волосся - від попелястого блонда до середньо - русявого. Таким жінкам йдуть усі холодні колір а фарб для волосся. Фіолетовий відтінок, русявий, махагон - таку палітру варто спробувати.
4
Осіннім дівчатам так само, як і весняним, йдуть теплі тони. Від природи вони часто мідно - руді, з прозорою білою або, навпаки, з жовтуватого відтінку, шкірою. Колір очей - будь-який, від світло - блакитних до карих. Фарбу для волосся краще підбирати близьку до природного колір у. Спробуйте відтінки від світло - мідного, медового, до темно каштанового. Ці фарби додадуть свіжість вашій шкірі і підкреслять природну красу.
5
Дівчина типу "зима" в більшості своїй, пекучі брюнетки. Колір шкіри від зовсім світлого, майже білого, до бежевого. Очі холодних відтінків - блакитні, сірі, бірюзові. Так як зробити з брюнетки блондинку, не травмуючи волосся и, дуже складно, спробуйте фарби на 1 - 2 тони світліше природного відтінку волосся. Будь-які холодні відтінки від світло - русявого до колір а "гіркий шоколад" будуть вам до лиця.
6
Вибір колір а волосся, звичайно, важливий. Але так само дуже важлива фарба і перукар, якому ви довірите свою голову. Довіряйте тільки відомим косметичним маркам і постарайтеся знайти професійного стиліста, який не зіпсує вам зовнішній вигляд.