Як налаштувати модем на два комп'ютери. настройка інтернету на два комп'ютера через хаб з модемом.

Для забезпечення доступу до мережі інтернет двох комп'ютерів і більше, необхідно з'єднати їх в мережу. Найкращим вирішенням цієї проблеми є придбання мережевого концентратора (хаб). Він дозволяє об'єднати в мережу декілька комп'ютерів і рівномірно розподіляти трафік мережі інтернет між усіма користувачами цієї мережі. Після придбання мережевого концентратора, залишається тільки налаштувати мережу і користуватися всіма можливостями локальної мережі.
Вам знадобиться
  • Модем, мережевий концентратор, кабель «вита пара», мережева плата.
Інструкція
1
Перед установкою і налаштуванням мережі необхідно з'єднати між собою всі пристрої. Модем підключити до хабу, а хаб буде з'єднуватися з мережевими платами комп'ютерів. Відповідно, модем повинен бути підключений до мережі інтернет. Тепер можна приступати до налаштування локальної мережі, яка забезпечує вільний доступ будь-якого комп'ютера до мережі інтернет.
2
Натисніть кнопку «Пуск», виберіть пункт «Панель управління». У вікні, виберіть ярлик «Система». Подвійним натисканням на ярлик викличте вікно «Властивості системи».
3
У вікні, перейдіть ан вкладку «Ім'я комп'ютера». В поле «Опис» введіть ім'я комп'ютера в мережі. Надалі це ім'я буде відображатися в назві вашого комп'ютера. Далі натисніть кнопку «Змінити».
4
У вікні «Зміна імені комп'ютера" перейдіть до блоку «Є членом», поставте відмітку навпроти пункту «робочої групи» і введіть назву групи, яка буде ідентифікатором мережі. Для кожного комп'ютера його ім'я має відрізнятися від сусіднього комп'ютера, але назва робочої групи має бути одна для всієї мережі. Перезавантажте обидва комп'ютера.
5
Натисніть меню «Пуск», виберіть пункт «Підключення», потім «Відобразити всі підключення». У новому вікні виберіть вашу мережу, яка за умовчанням буде називатися «Підключення по локальній мережі». Натисніть правою кнопкою миші на локальній мережі, натисніть кнопку «Властивості».
6
У новому вікні «Властивості: Підключення по локальній мережі» виберіть пункт «Протокол Інтернету (TCP/IP)». Натисніть правою кнопкою миші на цьому елементі, натисніть «Властивості». У вікні, активуйте опцію «Використовувати наступний IP-адреса». Введіть значення IP-адреси: 192.168.0.1 на одному комп'ютері і 192.168.0.2 на другому. Кожному наступному комп'ютеру присвоюється IP-адресу, що збільшується на одиничку. Основною умовою коректної роботи мережі є незбіжні IP-адреси.