Як поповнити свій баланс телефону через інтернет. Як поповнити баланс на телефоні через яндекс гроші.

Поповнити баланс свого мобільного телефону через інтернет можна банківською карткою або з гаманця в електронній платіжній системі. Платіж по карті можна здійснити на сайті свого стільникового оператора при наявності там відповідної опції або через банк-клієнт.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер;
  • - доступ в інтернет;
  • - банківська карта або гаманець в електронній платіжній системі;
  • - залишок на рахунку чи в гаманці, достатній для платежу.
Інструкція
1
Щоб дізнатися, чи є можливість оплати банківською картою через сайт стільникового оператора, знайдіть на ньому розділ, присвячений платежам. Оператори «великої трійки», зокрема МТС, намагаються йти в ногу з прогресом і не упускати цього зручного для користувачів способа.Пройдіте за посиланням для оплати з сайту. На сторінці, введіть номер телефону та суму платежу. Дайте команду на оплату, потім введіть номер карти, ім'я власника, термін дії та тризначний код на її обороті (останні 3 цифри на тій же смузі, де розміщена підпис власника картки) .При необхідності пройдіть додаткову ідентифікацію за запитом банку.
2
Для оплати через інтернет -банкінг авторизуйтесь в ньому, увійдіть в розділ, присвячений оплаті послуг, і виберіть свого оператора. Введіть номер телефону та суму платежа.После команди на оплату банк зазвичай вимагає додаткової ідентифікації: ввести постійний або разовий платіжний пароль, змінний код чи інший спосіб.
3
Якщо ви віддаєте перевагу поповнити рахунок з гаманця в електронній платіжній системі, авторизуйтесь в тій із них, за допомогою якої хочете здійснити оплату.Найдіте свого оператора в числі одержувачів платежів в розділі, присвяченому оплаті услуг.Введіте номер телефону та суму платежа.Еслі система вимагає додаткової ідентифікації, пройдіть її і чекайте зарахування грошей на особовий рахунок.