Як видалити запах з холодильника. Як видалити запах в квартирі після протухлого м'яса.

Час від часу це трапляється в будь-якому домашньому господарстві. При відкриванні холодильної дверцята в ніс вдаряє нестерпний запах . Виною цьому можуть бути занадто пахучі або вже зіпсувалися продукти, енергетики, раптово відключили світло, і безліч інших причин. Щоб зробити можливим подальше використання холодильника, від запах а доведеться позбавлятися.
Вам знадобиться
  • - вода
  • - мило
  • - оцет
  • - лимон
  • - сода або пекарський порошок
  • - мелену каву
Інструкція
1
Для початку вам доведеться з'ясувати винуватця виниклого запах а. Це можуть бути зіпсовані овочі, протухлі м'ясо або риба, надто ароматний сир і багато іншого. Вийміть всі продукти з холодильника, викиньте негідні до споживання, хороші ж ретельно упакуйте в пластик або плівку.
2
Якщо запах в холодильнику незначний, його можна перемогти за допомогою звичайної кави. Насипте трохи меленого порошку в миску, поставте на одну з полиць, міняйте в міру необхідності. Ця рада підходить вам, якщо ви любите кавовий запах . Якщо ж ні, то помістіть в холодильник спить кавову гущу. Сама вона не пахне, але чудово вбирає сторонні запах і.
3
Для видалення сильних запах ов холодильник доведеться помити. Вимийте всі його стінки і полки за допомогою мильного розчину, після чого протріть їх слабким розчином оцту або лимонним соком. Насипте в тарілочку пекарський порошок або звичайну домашню соду, залиште їх вбирати залишився запах , самі ж можете починати користуватися чистим холодильником.
Зверніть увагу
Якщо ви їдете у відпустку, відключіть холодильник, вийміть з нього всі продукти, залиште дверцята злегка прочиненими. Так ви вбережете себе від наслідків в разі позапланового відключення електроенергії.
Корисна порада
Видалити залишки запаху холодильника допоможуть таблетки активованого вугілля. Для більшого ефекту можна буде їх потовкти.