Як почистити мікрохвильову піч.

Мікрохвильова піч забруднюється частинками їжі і крихтами під час приготування та підігріву страв. Щоб швидко і ефективно почистити мікрохвильову піч , важливо вибирати безпечні засоби, що не містять шкідливих домішок і виділень.
Вам знадобиться
  • - сода
  • - миючий засіб для посуду
  • - медичний спирт
Інструкція
1
Вийміть тарілку-подставку.Тарелку промийте під проточною водою із застосуванням миючого засобу, витріть насухо. Поверхня печі протріть зсередини, видаляючи крихти.
2
Добийтеся парообразованія.Поставьте в піч ємність з водою, увімкніть режим підігріву на 5 хвилин. Пара, що осяде на стінках печі, размягчіт забруднення і їх можна буде видалити м'якою ганчіркою або губкою.
3
Очищайте внутрішню поверхню печі сразу.После використання мікрохвильової печі одразу ж протріть стінки зсередини м'якою губкою з додаванням миючого засобу для миття посуду. Протріть поверхні насухо.
4
Очищайте мікрохвильову піч содой.Мягкое абразивну і засіб для чищення абсолютно безпечно і доступно. Насипте на вологу губку трохи соди і обробіть забруднені частини мікрохвильової печі.
5
Використовуйте для очищення печі засіб видалення жіра.Любое миючий засіб для посуду і кухонних поверхонь, здатне впоратися з жирними забрудненнями, підійде для миття мікрохвильової печі. Щоб почистити мікрохвильову піч вибирайте нетоксичні рідкі препарати і застосовуйте їх залежно від частоти використання пристрою.
6
Очищайте отвори в печі спіртом.Пріготовьте медичний спирт, умочіть в нього ватяну паличку і акуратно обробіть усі дірочки у верхній і бічних частинах мікрохвильовій печі. Спирт прибере жир і продезинфікує поверхні.
7
Чистіть металеві частини печі тільки рідкими средствамі.Чтоби не порушити функціонування мікрохвильової печі, дотримуйтесь заходів безпеки - металеву сітку чистите тільки рідкими засобами, не містять абразивні частинки.
8
Почистіть зовнішню поверхню печі.Хорошо віджатої ганчірочкою протріть зовнішню сторону мікрохвильовій печі, використовуючи рідке очищає засіб.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=3OSYsU9NmGw
Винахідники, конструктори та інженери активно попрацювали, розробляючи побутову техніку та інші пристосування, що полегшують працю господинь. Одним з найпоширеніших предметів, які можна зустріти на сучасній кухні, є мікрохвильова піч. Історія її винаходу почалася в середині минулого століття.

Історія створення СВЧ-печі

На початку сорокових років XX століття американський фізик-дослідник П. Спенсер виявив в ході експериментів, що мікрохвильове випромінювання має тепловим ефектом. Працюючи в промисловій лабораторії, Спенсер відчував випромінювач НВЧ-хвиль. Одного разу по своїй неуважності, притаманної багатьом вченим, він поклав на установку бутерброд. Велике ж було його здивування, коли через кілька хвилин бутерброд виявився нагрітим!
Інша версія історії відкриття теплового впливу надвисокочастотних хвиль свідчить, що вчений носив у кишені плитку шоколаду, яка розтанула від роботи установки.
Через три з гаком роки вчений отримав заслужений патент на використання мікрохвильового випромінювання для цілей приготування їжі. Це сталося в жовтні 1945 року. І вже до кінці сорокових років в їдальнях армії США з'явилися перші СВЧ-печі. Але пристрій був дуже громіздким і важило достатньо багато. Перед винахідниками відкривалося широке поле діяльності з удосконалення мікрохвильової печі.Успех прийшов до японських конструкторам, які старанно працювали над доопрацюванням винаходи Спенсера півтора десятиліття. Була розроблена більш сучасна конструкція печі, пристрій одержав обертову всередині тарілку. У 1979 році з'явилася перша СВЧ-піч, що має вбудовану систему управління на мікропроцесорах.

Як влаштована мікрохвильова піч

Конструкція мікрохвильової печі проста і складна водночас. Усередині пристрою знаходиться трансформатор, хвилевід і магнетрон, який представляє собою вакуумний прилад, який генерує хвилі високої частоти. Для вироблення необхідного напруги піч забезпечена трансформатором.
Охолодження пристрою здійснюється через вентилятор, який обдуває магнетрон повітряним струменем.
С магнетрона мікрохвилі йдуть в хвилепровідий канал, що має металеві стінки, які здатні відбивати випромінювання. Пройшовши крізь слюдяною фільтр, хвилі потрапляють в камеру печі. Внутрішня порожнину печі, як правило, зроблена з металу і іноді буває покрита фарбою, що імітує емаль. Дорожчі моделі забезпечені покриттям з кераміки, яка порівняно легко відмивається від забруднень і витримує термічне воздействіе.Современная мікрохвильова піч істотно відрізняється від свого прототипу. Вона компактна, економічна і багатофункціональна. Сьогодні в СВЧ-печі можна не тільки підігріти їжу, але і розморозити її, використовуючи один з декількох програмованих режимів. Існують і користуються популярністю моделі з вбудованим грилем. Цілком можливо, що в гонитві за увагою споживачів винахідники доповнять піч ще багатьма корисними функціями.