Як вибрати правильно пароварку.

Пароварки стали популярними предметами побутової техніки з настанням ери здорового харчування. Вибрати правильно пароварку важливо з кількох причин: модель повинна відповідати всім вимогам, безперебійно працювати і мати всі необхідні функції.
Інструкція
1
Визначте необхідну потужність пароваркі.Високая потужність дозволяє пароварці швидше справлятися зі своїми функціями і в цілому пристрій працює краще.
2
Виберіть розмір пароваркі.Данний параметр залежить від кількості чоловік у сім'ї. Для численного сімейства вибирайте пароварку солідних розмірів, маленьким компаніям достатньо пристрої середніх розмірів.
3
Визначте необхідну кількість поддонов.Вибірайте модель пароварки з декількома піддонами - так ви убезпечите свої страви, що готуються одночасно, від змішування соків. Зверніть увагу на форму і глибину піддонів - бажано, щоб піддони були глибокими.
4
Позначте бажаний тип управління пароваркой.Устройства з механічним, тобто ручним, управлінням не дуже зручні у використанні. Електронне управління переважніше завдяки можливості вибору програми та режиму роботи.
5
Уточніть кількість режимів работи.Стандартние пароварки мають два основні режими - готування на пару і розморожування. Наявність додаткових режимів робить пароварку більш функціональною, але найчастіше ці режими практично не використовуються.
6
Наявність додаткових функцій.Отключеніе пароварки за таймером робить пристрій зручним у використанні - встановивши потрібну тривалість роботи, ви можете спокійно займатися своїми справами, не переживаючи за якість їжі. Пароварка, що подає сигнал про малу кількість води, не вимагає постійного контролю рівня рідини. Наявність отвору для дозаліва води при працюючому приладі дозволяє, не перериваючи процес готування, встановлювати необхідний рівень рідини.
7
Зберіть відгуки покупців про цікавій вас моделі.Чтоби правильно вибрати пароварку , слід дізнатися, наскільки заявлені характеристики відповідають дійсності, і чи виконує вона свої функції. Для збору інформації використовуйте всі доступні методи - опитування знайомих, пошук відгуків в інтернеті і т.д.