Як вибрати тему для диплома.

Захист дипломної роботи - один з найважливіших і найбільш серйозних етапів здобуття вищої освіти. Після успішного захисту ви можете вважати себе кваліфікованим фахівцем. Але перш, ніж диплом написати і захистити, потрібно вибрати вдалу тему . Так як же розібратися, яка тема підійде саме вам?
Інструкція
1
Перегляньте свої курсові. Нерідко викладачі вимагаю з усією серйозністю поставитися до написання курсових робіт. Це обумовлено тим, що згодом хорошу курсову роботу можна перетворити в гарну дипломну роботу. Згадайте свої найвдаліші курсові роботи, які були високо оцінені. Є велика ймовірність, що і диплом на дану тему буде оцінений високо. Зрозуміло, якщо ви самостійно займалися написанням своїх курсових робіт.
2
Визначте свої інтереси. Те, що писати дипломну роботу на цікаву для вас тему легше, швидше за все, зрозуміло всім. Так що постарайтеся вибрати предмет і тему для диплома, яка знаходить хоч якийсь відгук у вашій душі. Навіть якщо ви не по своїй волі надійшли на якусь спеціальність, а так вийшло, або, скажімо, ви погодилися з бажанням батьків, все одно можна вибрати з усіх бід меншу.
3
Вибирайте тему , близько пов'язану з вашою майбутньою професією. Сюди ж слід віднести теми, пов'язані з вашою діючої роботою. Загалом, потрібно писати на тему , актуальну для вас, в якій ви зможете розбиратися. Не варто тішити себе надією, що ви впораєтеся з натиском комісії в питаннях, далеких від вашої спеціальності. Сюди ж варто віднести і загальні глобальні питання, шляхи вирішення яких до кінця не вивчені і досить спірні. Не думайте, що ваше суб'єктивне дослідження таких питань зможе переконати всіх без винятку. Якщо так все ж трапиться, то чекайте Нобелівську премію.
4
Тверезо оціните свої можливості. Вибираючи тему диплома, слід звернути увагу на те, чи зможете ви надати практичний матеріал, пов'язаний з вашою темою. Наприклад, якщо ваша тема пов'язана з економічним становищем якоїсь країни/корпорації/фірми, це означає, що ви повинні оперувати цифрами, пов'язаними з економікою вищезазначених країн/корпорацій/фірм.В кожному разі, до вибору теми диплома потрібно підходити дуже відповідально, щоб не довелося потім міняти тему кілька разів, або, що ще гірше, завалити захист.