Як відремонтувати хрущовку. ремонт в однокімнатній хрущовці.

«Хрущовки» - це квартири в панельних або цегляних будинках, які будувалися в СРСР з 1959 року, під час правління Н.С. Хрущова. Темпи будівництва були дуже високими, за рахунок чого вони отримали велике поширення по всій країні. При зведенні таких будинків використовувалися дешеві матеріали, тому їх якість залишає бажати кращого. Основною проблемою таких квартир є невелика площа і незручне планування. Провівши грамотний ремонт, можна перетворити «хрущовку» на сучасне житло.
Інструкція
1
Об'єднайте кухню і кімнату, при цьому захопивши частину коридору, через який був прохід на кухню. Отримані площі краще відокремте за допомогою різних підлогових покриттів - постеліть у вітальні паркет, а на кухні - плитку. В отриманих зонах проведіть точкове освітлення.
2
У двокімнатній квартирі одну кімнату зробіть ізольованою, там буде спальня або дитяча. В однокімнатній квартирі дитячий куточок виділіть за допомогою стінки з гіпсокартону або гарною ширми.
3
Замість стандартного лінолеуму постеліть ламінат, який не набагато дорожче, але набагато якісніше, або паркетну дошку. Кахель вибирайте на свій смак, ціна тут не головне, адже навіть дешева плитка виглядає ефектно, якщо її викласти цікавим малюнком.
4
Вирівняйте і оштукатурьте стіни, що послужить хорошою основою для майбутніх шпалер. Шпалери вибирайте виходячи зі стану і якості стін: флізелінові і вінілові добре приховають шорсткості стін, але через перепад температур можуть швидко відклеїтися. Паперові добре триматися, але будуть видні вади і нерівності.
5
Стеля зробіть на свій розсуд: побілите або пофарбуйте його, зробіть підвісний або натяжна стеля. Найкрасивішим варіантом буде підвісна стеля, але він вимагає ретельного і копіткого монтажу.