Як бути здоровим і міцним.

Здоров'я - це основа повноцінної і щасливого життя. Воно забезпечує активну і довге життя, допомагає в подоланні труднощів і дозволяє успішно вирішувати важливі завдання. На жаль, досвід показує, більшість людей починають ретельно дбати про своє здоров'я лише після того, як злощасний недуга дає про себе знати. Але ж можна спочатку бути здоровим і міцним, варто тільки вести гідний спосіб життя.
Інструкція
1
Існують кілька дієвих порад, які сприяють підвищенню життєвого тонусу. Не варто їсти занадто багато. Звичні 2000 калорій необхідно скоротити до 1 тисячі. Це сприяє розвантаженню клітин і підтримує їх активність. Правильне харчування сприятиме спалюванню зайвого жиру, що буде благотворно впливати на весь організм.
2
Найкраще спати в прохолодній кімнаті (при середній кімнатній температурі 18-20 градусів). Від температури навколишнього середовища безпосередньо залежить обмін речовин.
3
Намагайтеся частіше рухатися і займатися спортом. Доведено, що навіть кілька хвилин активних занять спортом (в день) надають позитивний ефект і продовжують життя.
4
Не варто завжди придушувати в собі гнів і роздратування. Як не дивно, але люди, які часто лають себе, більш схильні до різних захворювань (наприклад, злоякісним пухлинам).
5
Дотримуйтесь нічний режим сну. Повноцінний і здоровий сон сприяє відмінному самопочуттю і швидкому відновленню сил.
6
Слід розгадувати кросворди і вивчати іноземні мови. Завдяки цьому тренується головний мозок і активізується робота серця.
7
Улаштуйтеся на хорошу роботу. Підходяща робота, що приносить радість і задоволення (за твердженням вчених), допомагає виглядати молодше.
8
Майте завжди свою думку. Це допоможе уникнути пригніченого і депресивного стану.
9
Ніжність і любов допоможуть довше зберегти молодість. Якщо ви самотні, знайдіть собі пару. Коли людина закохана, організм виділяє гормон щастя (ендорфін). Також зміцнюється імунна система.
10
Виконавши ці нескладні міні-поради, ви відчуєте прилив свіжих сил і зможете бути здоровим і міцним, не докладаючи особливих зусиль.