Як вибрати машинку-автомат. відгуки про машинки автомат з вертикальним завантаженням.

Життя сучасної господині просто немислима без побутової техніки. За статистикою найпоширенішим побутовим приладом є пральна машина- автомат . Саме її в першу чергу купують сімейні пари при обзаведенні господарством. І оскільки це придбання відноситься до розряду дорогих і довготривалих вкладень, вибір конкретної моделі стає досить непростим завданням.
Інструкція
1
Для того щоб вдало вибрати машінку- автомат необхідно спочатку визначитися зі своїми потребами і можливостями. В першу чергу позначити для себе, яку суму ви готові витратити на це придбання. Задані кордону передбачуваних витрат дозволять чітко виділити той ціновий сегмент, в якому будуть розглядатися наявні моделі.
2
Наступний важливий момент - це бажаний розмір пральної машини. На жаль, для більшості типових російських квартир кожні додаткові 10-15 см. Техніки можуть мати вирішальне значення. Тому перш ніж вибирати пральну машину- автомат , слід виділити в квартирі місце для майбутньої покупки і ретельно його виміряти рулеткою (ширина, висота, глибина). Отримані розміри будуть максимально допустимими для обраній моделі автомат а.
3
Третій крок - це вибір типу завантаження пральної машини. Всі сучасні машінкі- автомат и поділяються на машини з вертикальним завантаженням і з горизонтальною. І ті й інші моделі мають свої переваги і недоліки, тому вибір багато в чому залежить від особистих уподобань. Подумайте, який спосіб завантаження білизни буде для вас зручніше - згори чи збоку? Часто зустрічається думка, що машини з вертикальним завантаженням більш надійні, проте це не зовсім так. Надійність пральної машини залежить від її технічних характеристик, випускаючої фірми та дотримання правил експлуатації.
4
Визначившись з ціновим сегментом і розмірами машинки, можна переходити до вивчення брендів. Сьогодні на ринку побутової техніки присутня велика кількість вітчизняних і зарубіжних фірм, що спеціалізуються на продажі пральних машин. Основними критеріями вибору машінок- автомат ов служать так само число оборотів при віджиманні білизни. Від цієї величини залежить потужність двигуна, а відповідно і ціна машини. Найбільш оптимальним показником є 800-1000 оборотів в хвилину.
5
Додатковими характеристиками служать такі функції як кількість програм прання, таймер відстрочки старту, аквастоп, замок від дітей, легке прасування і т.п. Щоб краще зорієнтуватися в різноманітті існуючих моделей і зробити оптимальний вибір перед покупкою бажано почитати спеціалізовані журнали, що розповідають про особливості тих чи інших моделей і брендів, а так же статті в інтернеті. Корисно так само познайомитися з відгуками власників про роботу пральних автомат ів і надаваному фірмовому сервісі, оскільки багато дрібні зауваження ніколи не можна почути від представників самих брендів.
Зверніть увагу
Пральна машина-автомат, згідно зі статистикою, один з перших побутових приладів, які купує кожна сучасна сім'я. Для бавовни достатньо 800 об/хв, а ніжні тканини найкраще віджимати на 400, тому добре, якщо в пральній машинці число оборотів можна регулювати, адже чим вище обороти, тим більше мнеться, а іноді і псується білизна.
Корисна порада
Гарна пральна машинка в нашому будинку вже не каприз ледачої домогосподарки і не данина моді, а нагальна необхідність. Зрозуміло, хорошою пральною машинкою можна назвати тільки машинку-автомат, інші різновиди «стиралок» не набагато зменшують ручна праця і вимагають постійного контролю за процесом роботи.