Як вибрати вбудовується духову шафу.

Кожна хороша господиня погодиться, що без духовки на кухні не можна. Інші, навіть найсучасніші, прилади з незліченною кількістю функцій не зможуть замінити її в приготуванні багатьох смачних страв. А тому питання, як вибрати вбудовується духовий шафа, завжди актуальне.
Інструкція
1
В першу чергу визначитеся, духовий шафа з яким типом нагріву вас влаштує найбільше - газовий або електричний. Більшість електричних духовок має більшу кількість функцій і режимів, і є більш зручними в експлуатації, ніж газові, тому вони і користуються найбільшою популярністю в останній час. Однак пам'ятайте, що електричні вбудовуються духовки споживають велику кількість електроенергії і вимагають гарної електропроводки.
2
Якщо ваш вибір припав на духовку газову, обов'язково поцікавтеся відразу ж і хорошою витяжкою.
3
Визначившись з типом духовки, знайдіть для неї місце на кухні так, щоб в процесі готування не треба було б до неї нахилятися, тягнутися, присідати і т.д. Ширина стандартної духовки дорівнює 60 см.
4
Перш ніж вибрати вбудовується духовий шафа подумайте, які додаткові функції необхідні вам в процесі використання духовки, а без яких ви могли б обійтися. Пам'ятайте, що від них суттєво залежить ціна побутової техніки. З найбільш поширених доповнень до духовок виділяють таймер (який або подає звукові сигнали, або автоматично відключає духовку), холодну дверцята, висувну візок, гриль, термозонд для м'яса (за допомогою цього пристосування можна перевіряти температуру страви в процесі приготування), фільтр для поглинання жиру і запахів, конвекцию та ін.
5
Дізнайтеся, який вид очищення застосовується в вподобаної вам духовці - каталітичний або пиролитический. Для каталітичної очистки духовку зсередини покривають особливою емаллю, яка розщеплює жир при попаданні на неї. Таку духовку після використання досить просто протерти сухою тканиною. Однак емаль з часом втрачає свої властивості, і мити духовку доведеться звичайним способом. При пиролитической очищенні духовка самоочищається за допомогою термічної обробки. Такі духовки коштують дорожче і споживають більшу кількість енергії.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=pow-S8nlLUE
Вбудовані духові шафи сьогодні дозволяють легко і швидко готувати смачну випічку, тушковані й печені страви, м'ясо з рум'яною скоринкою і багато іншого. Вони є незамінною кухонної складової і вірним помічником господинь, люблячих побалувати домочадців своїми кулінарними шедеврами. Як же потрібно правильно вибирати вбудована духова шафа, щоб він служив вірою і правдою не одному поколінню?

Типи вбудовуваних духових шаф

В першу чергу при виборі духової шафи необхідно вибрати його тип. Так, залежна духовка оснащена панеллю управління, регулюючої як функції духової шафи, так і вручений поверхні, яка сумісна з нею. Зазвичай таку духовку монтують під поверхнею, оскільки вона є частиною комплекту вбудованої залежною техніки. Незалежні духові шафи володіють своєю автономною панеллю управління і можуть бути розміщені на розсуд владельца.Конструкція незалежних вбудованих духових шаф істотно розширює можливості їх установкі.Также перед покупкою якісного духової шафи потрібно визначитися з джерелом енергії, що використовується для готування. Традиційними вбудована духовка є газові шафи, працюючі на верхньому і нижньому режимі нагріву, а також на штучній вентиляції повітря і без вентилятора. Зазвичай їх оснащують комплектом з гриля, вертіла, газ-контролю та електричного підпалу. Такий духову шафу істотно заощаджує енергію і підходить для будівель з перевантаженої проводкою, проте він вимагає наявність витяжки (в ідеалі). Більш популярними є електричні духові шафи, що володіють всілякими функціями і режимами готування. Вони поєднуються з усіма варильними панелями і дозволяють встановлювати точну температуру, а також автоматичні програми для конкретних продуктів і страв. Їх основним недоліком є велике споживання енергії, однак виробники працюють над цим.

Вибір духової шафи

При виборі якісного духової шафи важливо звернути увагу на його окремі характеристики. Так, ідеальним вибором стане духовка з забруднюють емаллю, стійкою до пригорянню і різних забруднень. Такий духова шафа буде легко очищатися без чистки за допомогою спеціальних засобів і надовго збереже свій зовнішній вигляд. Вельми якісними моделями вбудовуваних духових шаф є духовки з піролізної і гідролізної очісткой.Не менш корисною характеристикою є наявність жіропоглощающем фільтра, встановленого на задній стінці духової шафи і захищає вентилятор від забруднень жиром. І, нарешті, при виборі духової шафи бажано віддати перевагу моделі з конвекцією, яка дозволяє рівномірно готувати їжу, поєднуючи її з різними режимами нагріву.