Як замовити каталог одягу.

Сьогодні покупка одягу опосередкованим способом дуже поширена. Цей спосіб - коли ви вибираєте одяг, не бігаючи по магазинах, а спокійно влаштувавшись в кріслі, в перерві між домашніми справами або у вільну хвилинку на роботі. У вас є час обдумати, що краще: ця кофтинка або та спідниця. Ви страхуєте себе від хвилинного пориву, який часто трапляється в магазині, і про який іноді доводиться пошкодувати.
Вам знадобиться
  • Інтернет, паспорт (якщо каталог необхідно буде забрати в поштовому відділенні)
Інструкція
1
Спочатку визначте, каталог якої фірми ви хочете замовити. Не всі компанії, що виробляють одяг, мають паперові каталог і. В основному, це закордонні компанії. Часто буває, що в одному великому каталог е зібрані моделі різних дизайнерів.
2
Дізнайтеся електронну адресу сайту фірми. На сьогоднішній день сайти є у більшості великих і дрібних організацій, що випускають одяг. Як правило, продукція компанії представлена електронним каталог ом.
3
Уважно перегляньте головну сторінку компанії. Зазвичай оголошення про замовлення паперового каталог а можна знайти там. Перейдіть по посиланню і заповніть бланк замовлення на те, щоб вам прислали каталог.
4
Тепер залишається чекати, коли його пришлють поштою. Якщо він не великий, його опустять в поштовий ящик. Якщо каталог вагомий - заберете його в відділенні зв'язку, після того, як вам надішлють повідомлення. Вся інформація з цих питань має бути вказана на сайті.
Зверніть увагу
Звичайно, при беспрімерочном способі є ризик, що замовлена одяг не підійде. Але, якщо так трапиться, просто відішліть замовлення назад.
Корисна порада
Між електронним і паперовим каталогом рідко буває різниця серед модельного ряду. Сьогодні паперовий каталог навіть поступається за деякими параметрами. Основні плюси електронного каталогу в тому, що він не займає місце, його не треба возити з собою - досить мати доступ в інтернет. Крім того, в електронному каталозі є можливість фільтра за параметрами. Вам достатньо задати в пошуку, що ви хочете, і на екрані відобразяться тільки ті речі, які ви шукайте. Паперовий каталог доведеться перегорнути весь. Крім того, у любиться вам фірми може не виявитися паперового каталогу, зате, якщо є сайт, напевно буде електронний.