Як заблокувати вихід програми в інтернет. Як заблокувати fifa 2012 вихід в інтернет.

Мережева безпека - одна з основ користування інтернетом. Все більше користувачів дбають про конфіденційність інформації. Тим підозріліше виглядають ситуації, коли якийсь додаток відсилає в інтернет невідомі дані. Якщо у вас виникають сумніви в надійності та необхідності відсилається інформації, заблокувати вихід програми в інтернет буде вельми раціональним рішенням.
Інструкція
1
Щоб заблокувати вихід програми в Інтернет, вам знадобиться спеціальна програма - файервол (firewall). Саме цей клас програм дозволяє контролювати мережеву активність будь-яких додатків, встановлених на вашому комп'ютері. Подібних програм існує достатньо багато. Більш того, експерти рекомендують користуватися файерволами спільно з антивірусами, оскільки таке поєднання засобів захисту здатне запобігти багатьом мережеві загрози для домашнього комп'ютера. Вибираючи файервол, ви знайдете як платні, так і безкоштовні програмні рішення. Найвідоміші і добре зарекомендували себе засоби захисту - це Outpost Firewall Pro з платних рішень і COMODO Firewall - з безкоштовних. Вибрати для себе вподобану програму і завантажити її ви можете з сайту відповідного виробника.
2
Подальші дії, що показують, як заблокувати вихід програми в Інтернет, ми покажемо на прикладі COMODO Firewall. Після установки програми і перезапуску системи ви побачите значок COMODO в системному треї поряд з годинником. Клікніть на нього два рази мишкою, щоб відкрити вікно налаштувань брандмауера. В ньому ви побачите чотири вкладки: зведення, файервол, захист, різне. Перейдіть на вкладку «Файервол». Оберіть «Додати заблоковане додаток».
3
У який з'явився маленькому віконці ви побачите адресний рядок. Щоб заблокувати вихід програми в Інтернет, натисніть на кнопку «Вибрати». Блокируемой програму ви можете вказати зі списку запущених процесів, а також через «Обзор» і вікно Провідника ввести її місцезнаходження на жорсткому диску комп'ютера. Після цього натисніть кнопку «Застосувати». Тепер вказаний додаток при спробі передати дані в Інтернет буде блокуватися файерволом. Саме ж додаток при цьому буде або видавати помилку з'єднання, або вважати, що потрібний сервер тимчасово не працює.
Зверніть увагу
Відповідь: Ну, можна в настройках брандмауера. А ще найкраще визначити, на які IP коннектітся гра і прописати ці IP в файлі hosts Тоді доступ до них буде заблокований з даного комп'ютера.
Корисна порада
Для забезпечення безпеки вашої роботи в локальних мережах та інтернеті призначений спеціальний компонент Kaspersky Internet Security - Мережевий екран. Він виробляє фільтрацію всієї мережевої активності згідно з правилами двох типів: правилам для програм і пакетним правилам. Для того щоб заблокувати вихід конкретної програми в інтернет, ви можете створити правило для програми в Мережному екрані.