Як поставити кнопку на сайт. Як вставляється банер.

Маленькі банери стандартного розміру 88 на 31 піксел в інтернеті прийнято називати «кнопками». При обміні посиланнями банери саме цього розміру дуже популярні серед вебмайстрів. Вони займають дуже мало площі сторінки, але привертають більше уваги, ніж прості текстові посилання. Як помістити таку кнопку на свій сайт?
Інструкція
1
Як правило, інтернет-ресурс, що пропонує вам встановити таку кнопку на сайт е, дає і html-код, який слід вставити в исходник сторінки. Щоб зробити це, спочатку відкрийте код сторінки, куди потрібно вставити кнопку . Якщо ви використовуєте для адміністрування сайт а якусь з систем управління сайт ом, то відкрити сторінку можна в редакторі сторінок, вбудованому в цю систему. Зазвичай такі редактори мають два режими - візуальний і режим редагування HTML-коду.
2
Вам треба переключитися в режим редагування вихідного коду сторінки, знайти місце, куди вам хочеться вставити кнопку , потім відкрити в іншому вікні браузера сайт -донор цієї кнопки і скопіювати звідти html-код для вставки. Іноді такий код надсилають поштою - значить скопіюйте код з тексту листа.
3
Після цього вставте код в свою сторінку і збережіть зміни.
4
З самою картинкою баннера-кнопки можливі два варіанти - по умови обміну посиланнями вона або зберігається на сайт е вашого партнера, або повинна бути розміщена на вашому сервері.
5
У першому випадку вам додатково нічого робити не потрібно, а в другому потрібно завантажити зображення з сайт а партнера (натиснути правою кнопкою і вибрати "Зберегти як") і залити на свій сервер. Зробити це можна за допомогою файл-менеджера системи управління сайт ом або панелі адміністрування хостингу.
6
Якщо сайт, посилання на який ви встановлюєте, не надає html-код, то ви можете написати його самі, це зовсім не складно. Мовою HTML (HyperText Markup Language - «мова розмітки гіпертексту») тег для відображення картинки пишеться так:
Інструкція
1
Розмістити у себе кнопки соціальних мереж нескладно. Один зі способів зробити це - скористатися пошуковою системою Яндекс, яка надає веб-майстрам можливість вибрати і налаштувати кнопку для соціальної мережі - в розпорядженні є Вконтакте, Facebook, Однокласники, Twitter, Моймир та інші.
2
Зайдіть в Яндексі на відповідну сторінку, на якій ви виберете кнопки, якими можна поділитися з друзями. Скопіюйте HTML-код кнопки та вставте його на сайт.
3
Якщо ваш сайт створений на движку WordPress, використовуйте або запропонований варіант, або скористайтеся спеціальним плагіном, який встановлює на сайти WordPress кнопки для соціальних мереж. Плагін можна скачати в мережі, а після закачування його потрібно розпакувати.
4
Відкрийте папку Share Buttons, в якій лежать файли плагіна, скопіюйте папку цілком і встановіть її на сервері вашого сайту в директорію wp-contentplugins. Перейдіть в розділ адміністратора, відкрийте вкладку «Модулі» та активуйте що з'явився в списку плагін Share Buttons. Налаштуйте всі кнопки і натисніть «Готово».
5
Встановити на сайт кнопку Twitter дуже просто - перейдіть на сайт tweetmeme.com і знайдіть на ньому розділ налаштування і установки кнопки ретвіти для свого сайту. Вкажіть будь-який варіант розташування кнопки, який вам подобається і скопіюйте код звичайної або компактної кнопки для ретвіти.
6
Для того щоб встановити на сайті кнопку Google Buzz, відкрийте сайт цієї соціальної стрічки та виберіть також код підходящої вам кнопки, щоб встановити його на потрібну сторінку сайту. За таким же принципом встановлюються кнопки для Facebook, які можна скопіювати на сторінці для розробників.
7
Якщо готові іконки, пропоновані сайтами, не влаштовують вас по дизайну або не підходять до компонування вашої веб-сторінки, створіть власні іконки в Фотошопі і підставте нові зображення в початковий код кнопок соціальних мереж.