Як добитися своєї мрії.

Не дозволяйте вашим мріям залишатися нездійсненними. Часом здійснення мрії стає життєвою метою людини. Це добре, оскільки рух до мрії наповнює наше життя змістом. Ви досягнете своєї мрії , якщо будете щодня робити хоча б один крок до втілення задуманого.
Інструкція
1
Складіть список бажань, конкретизуючи свою мрію. Вона повинна бути чітко сформульованої, ясною і зрозумілою вам. Ви давно мрієте взяти відпустку? Хочете змінити роботу? Мрієте завести дитину? Почніть зі списку бажань. Запишіть все, чим хочете зайнятися в житті. Цей список - свого роду обіцянку собі, яке дозволить контролювати своє просування до мрії.
2
Почніть з мікро-дій. Якщо у вас є список бажань, почніть робити будь-які кроки для виконання їх. Наприклад, напишіть заяву в банк, щоб взяти кредит на відкриття власного бізнесу, або зберіть валізу, щоб незабаром змінити місто проживання, або купіть кільце, щоб при нагоді зробити пропозицію своїй дівчині. Все можливо, просто ви повинні зробити цю мету головною і поступово рухатися до неї.
3
Визуализируйте свою мрію. Не соромтеся вирізати з журналів фотографії і прикріплювати їх магнітами до холодильника. Візуалізація ідеї є вірним способом представити те, на що має бути схоже ваше майбутнє. Можна навіть намалювати тимчасову лінію майбутнього. Маленькі кроки кожен день і постійні роздуми про свою мрію незмінно дозволять досягти мети.
4
Запам'ятовуйте, а краще записуйте все маленькі перемоги на шляху до однієї великої мрії. Переконайтеся, що досягнення бажаного у вас не застопорилося на місці. Якщо прогресу не спостерігається, спробуйте проаналізувати і знайти причини цього. Не дозволяйте мрії просто зникнути. З'ясуйте, що вам заважає її реалізувати. І найголовніше, оцініть, наскільки глибоко ви бажаєте досягти мети.
5
Полюбіть своє життя сьогодні. Складаючи список бажань, не забувайте і про сьогоднішній день. Постановка цілей і рух до них відповідно до планів, безумовно, позитивне заняття. Однак дуже важливо жити тут і зараз. І навіть якщо мета ніколи не буде досягнута, ви залишитеся задоволені і щасливі в вашому нинішньому положенні. Занурившись в плани на майбутнє, досить легко забути, як дивовижна наше справжнє життя!
Без бажань і мрій життя може з легкістю звернутися в безрадісне поневіряння по безбарвним просторам одноманітного буття. Мрії окриляють, облагороджують, наповнюють наші життя емоційним різноманітністю. Але як бути, якщо мрія так і продовжує залишатися всього лише чимось нематеріальним?
Інструкція
1
Перше, що потрібно зробити - відобразити вашу мрію на папері. Коли ви думаєте про мрію, вона часто виглядає якоїсь абстракцією, а папір допоможе конкретизувати бажане.
2
Чи не квапте протягом часу. Вам необхідно зрозуміти: чим більше ваша мрія - тим більше часу потрібно на її реалізацію. Тому просто навчитеся чекати і не квапити події. Всьому свій час.
3
Одне вельми поширене марновірство свідчить: "Не можна нікому розповідати про свою мрію, інакше вона не збудеться." Дурниця !!! Про свою мрію слід говорити якомога частіше. Не просто говорити, а кричати привселюдно, на весь світ. Всколихніте енергію спільного очікування, вона ще нікому не завадила. Крім того, якщо про вашу мрію будуть поінформовані всі і вся - можливо, в натовпі знайдуться потрібні люди, які, бажаючи вам допомогти, або зовсім того не усвідомлюючи, вибудують для вас драбинку, по якій ви зможете підібратися до заповітного.
4
Ні в якому разі не можна смиренно сидіти, склавши руки, й безмовно чекати "манну з небес" або "чуда розмноження хліба"! Крім того, щоб постійно думати і кричати про вашу мрію, потрібно вживати якісь спроби наблизиться до неї. Шукайте додаткові можливості, знайомтеся з потрібними людьми. Завжди є, як мінімум, два виходи, а й і про вхід забувати теж не варто. Хочете, наприклад стати письменником - невпинно пробуйте ваше перо. Що, якщо через тиждень у вас з'явиться чудова можливість влитися в якесь авторське співдружність, а запропонувати буде абсолютно нічого? Мрієте бути популярним і затребуваним фотографом - знімайте! Не залишайте прагнення закарбувати все різноманіття, навколишнє вас, тут і зараз. Хто знає, може саме вам належить стати родоначальником нового напряму в фотомистецтві?!
5
Не змінюйте себе! Для виконання мрії вона повинна бути наізаветнейшей. Не можна мріяти сьогодні про одне, а завтра зовсім про інше. Хаос в ідеях і бажаннях не дозволяє всесвіту налаштуватися на належну хвилю, щоб налагодити контакт з вами і вашою мрією. Крім того, прихильність до конкретної мрії, якнайкраще, демонструє ваше величезне бажання її досягти.
6
Не зневіряйтеся! Якщо мрія не здійснилася сьогодні, не варто здаватися! Потрібно твердо вірити в те, що вона обов'язково стане вашою реальністю, можливо, вже завтра або на наступному тижні, але обов'язково! Ніщо настільки не віддалятися вас від вашого предмета мрій, як думка в дусі "моя мрія нереальна". Таким чином, ви, абсолютно не усвідомлюючи цього, своїми ж думками і словами, а може навіть і вчинками відганяєте своє щастя, постійно тримайте його на відстані від себе.
7
Чи не збивайтеся на ілюзії! Мрії мріями, вони необхідні, але не єдині. Не забувайте і про реальне життя, для якої характерні злети і падіння, світлі і темні моменти, радості та прикрощі. І ваша заповітна мрія покликана бути незгасним маяком в житті, але, не в якому разі, не її заміною!
8
Чи не ступайте "по головах"! Вчіться на досвіді інших, частина якого знайшла відображення в мудрості: "На чужому нещасті щастя не побудувати!" Здійснюючи сходження до храму мрії, постарайтеся не перешкодити тим, хто зустрінеться вам на його щаблях.
9
Частіше представляйте, що ви домоглися вашої мети. Самонавіювання - потужна зброя, так використовуйте його собі на благо, а не на шкоду! Примусьте ваша підсвідомість працювати на вас.