Як додати години на сайт.

Іноді дизайну сайта не вистачає якогось «живого» елемента, в якому що-небудь ненав'язливо відбувається, не намагаючись з усіх сил привернути до себе увагу. І, бажано, щоб це була не зовсім безглузда фенечка, а щось має будь-яку корисну функцію. Таким нейтральним елементом можуть бути, наприклад, годинник. Давайте розглянемо декілька існуючих можливостей додати їх в сторінки сайта .
Інструкція
1
Один з варіантів - знайти в мережі сценарій на мові JavaScript, скачати архів з необхідними файлами, вдумливо ознайомитися з інструкцією, закачати на свій сайт графіку і, можливо, допоміжні файли (бібліотеки функцій, таблиці стилів і т.д. ). Потім додати необхідний код в сторінку свого сайта , якщо знадобиться - відлагодити, звіряючись з інструкцією. В результаті всієї цієї діяльності не лише сторінки вашого сайта збагатяться годинами, але і ви придбаєте корисний досвід пошуків в мережі і роботи з скриптами. Можна, але це не оптимальний варіант.
2
Є варіант альтернативний - деякі сайти в мережі беруть на себе всю підготовчу роботу, видаючи вам лише кілька рядків коду, які залишиться тільки вставити в свої сторінки. Зрозуміло, абсолютна більшість таких пропозицій не продиктовані чистим альтруїзмом - сайти вимагають щось в обмін немає свої зусилля. Це може бути установка на вашому сайті посилання на сайт-джерело або самі годинник можуть містити рекламу інтернет-ресурсу або рекламованої їм продукціі.Такой варіант однозначно простіше, залишається лише знайти той сайт, який пропонує оптимальне співвідношення якості пропонованих годинок і кількості реклами в навантаження. Один із майже «чистих» від реклами варіантів пропонує сайт 24webclock.com.
3
Окремої уваги заслуговує вибір по-різному оформлених годин на французькому сайті Le Blogger. Крім красивого візуального та звукового флеш-оформлення, є інші важливі переваги порівняно з іншими аналогічними пропозиціями в мережі. По-перше, в дизайні багатьох варіантів годин немає реклами і логотипів. По-друге, немає в коді і активних зовнішніх посилань. По-третє, немає ніяких складнощів з отриманням коду - не вимагається який або оплати, заповнення форми договору або реєстрації, не потрібно нічого нізвідки скачувати і закачувати до себе. Розмір годин можна відкоригувати відповідно до дизайну сторінки просто помінявши цифри в html-коді. Час, який показує годинник, немає потреби коригувати - воно завжди буде тим, яке показують годинник на комп'ютері відвідувача сайта . Самі флеш-файли годин не зберігатимуться на вашому сервері і споживати ваш трафік.Чтоби встановити такі годинник: - зайдіть на сайт і виберіть потрібний вам дизайн і звук (деякі моделі відбивають кожен п'ятнадцятихвилинний відрізок часу); - скопіюйте html-код праворуч від обраного варіанту; - в редакторі сторінок системи управління вашим сайтом відкрийте ту сторінку, до якої будете вставляти годинник; - якщо редактор працює в режимі візуального редагування, то перемкніть в режим редагування html- коду сторінки. Знайдіть те місце в сторінці, куди потрібно помістити гаджет, і вставте скопійований на французькому сайті код; - збережіть зміни страніци.Еслі у вас є доступ до файлів сторінок свого сайта , то можна скачати потрібний із них і проробити все описане за допомогою звичайного текстового редактора.
Французька марка Herm? S була заснована в 1837 році. Майстерня з виготовлення кінської амуніції з часом перетворилася на знаменитий Модний дім, випусковий одяг, парфуми, аксесуари, коштовності. Herm? S - бренд для обраних, ціни багатьох товарів недоступні простим смертним. Його вибирають ті, хто знає справжню ціну неперевершеній якості.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=PZtDpQNsQRs