Як святкувати весілля.

Не так давно було прийнято відзначати весілля кілька днів, однак багато гостей не могли знайти собі заняття, зараз же весільне торжество триває один день і це свято перетворюється в насичене захід.

Як правило, будь-яке весілля починається з організації парубочого і дівич-вечора. За тиждень до торжества друзі закоханої пари проводять для нареченої і нареченого святкування, присвячене прощання з холостий життям. Жартівливе захід проходить у дружній атмосфері з умовляннями закоханих взагалі не одружуватися, потім настає день весілля. За традицією весільне торжество починається з приїзду жениха, який повинен пройти декілька випробувань організованих подругами нареченої, щоб перевірити, чи гідний наречений красивої дівчини. Після проведення викупу нареченої, торжество переходить в ЗАГС, де закохані повинні обмінятися обручками і клятвами. Потім всі гості, і молодята приступають до активної стадії весілля. Прийнято виїжджати в красиві місця, проводити фотосесію молодих з друзями та близькими, можна придумати щось більш оригінальною і цікаве. Головне, щоб після такої прогулянки приїхати в ресторан, в якому почнеться найважливіша частина вашого весілля. Святкувати весілля в ресторані слід з упором на запрошених гостей, необхідна цікава розважальна програма з різними конкурсами і танцями. Для весілля в тісному колі можна обійтися і без програми, організувавши теплу бесіду з друзями і близькими. Головне заздалегідь продумати, як саме ви хочете провести весільну торжество - активно, оригінально або стилізовано, спокійно.

  1. Активне торжество бажано продумати від девичника до розважальної програми, яка дозволити добре відпочити і від душі повеселитися вашим гостям. При правильному підході до написання сценарію і вибору ведучого, ваше урочистості не буде складним в організації.
  2. Святкувати весілля в оригінальному стилі - більш складний варіант весілля. В цьому випадку слід зробити упор на написання сценарію, запрошених гостей, тему весільного заходу, продумати всі деталі свята.
  3. Спокійне весільне торжество - маленький затишний ресторан з вузьким колом запрошених гостей без активної розважальної програми. Іноді найпростіше рішення є найвдалішим варіантом.