Як встановлювати движок.

Установка двигуна в автомобіль класичної лінійки ВАЗа здійснюється двома способами: в комплекті з коробкою зміни передач, або без неї. Але в кожному разі, як мінімум, необхідно помістити автомобіль на оглядову яму, а гараж повинен бути обладнаний вантажопідйомним механізмом.
Вам знадобиться
  • - набір слюсарного інструменту.
Інструкція
1
Здійснювати установку двигуна сподручнее удвох. Хоча деякі автомобілісти здатні виконати подібну роботу і поодинці, але за умови володіння професійних навичок проведення авторемонту.
2
У разі установки двигуна, зчленованого з коробкою зміни передач, силовий агрегат підвішується на стропах так, щоб хвостовик КПП розташовувався нижче шківа коленвала двигуна відносно горизонту.
3
Потім двигун з коробкою вивішується над моторним відсіком, після чого опускається вниз з одночасним переміщенням назад по ходу автомобіля. Помічник знизу "приймає" хвостовик КПП і закріплює поперечну опору двигуна до кузова автомобіля. Потім мотор опускається на подушки передніх опор, на яких пізніше затягуються гайки кріплення двигуна.
4
Якщо мотор необхідно встановити окремо від коробки зміни передач, за умови, що КПП закріплена "за місцем своєї постійної прописки", то двигун вивішується паралельно горизонту, і в такому положенні опускається в моторний відсік.
5
Помічник знизу виконує зчленування коробки передач з двигуном, і закручує чотири болта кріплення КПП до мотора.
6
Необхідно врахувати, що стикування коробки передач і мотора, процедура, яка вимагає від майстра володіння певними навичками проведення подібних робіт. В ході виконання стикування зазначених агрегатів, первинний вал КПП повинен потрапити в опорний підшипник маховика, і одночасно з цим "пройти" в шліци веденого диска зчеплення.
7
Після розміщення силового агрегату в моторному відсіку, і закріплення його на опорах, здійснюється установка раніше знятого з двигуна навісного обладнання, Приєднання патрубків системи живлення і охолодження, зчленування приймальні труби з вихлопним колектором, під'єднання клем електропроводки, установка акумулятора.
8
Помічник знизу під'єднує до КПП карданний вал, встановлює робочий циліндр зчеплення і приєднує до датчиків кінці електропроводки.
9
Поставивши на місце капот, і, заправивши мотор маслом і антифризом, робиться контрольний запуск двигуна.
10
Після прогріву, переконавшись в бездоганності виконаних робіт, здійснюється короткочасний, контрольний пробіг машини по невеликому відрізку шляху.
Переважна більшість сайтів працює на основі системи управління контентом. Для забезпечення правильної і безперебійної роботи веб-ресурсу важливо знати, як правильно встановити движок сайту.

Що таке движок сайту?

Кожен веб-ресурс повинен мати зручні засоби для додавання, видалення та редагування сторінок. Такі кошти може надати адміністративна частина движка сайту. Крім зазначених можливостей, адміністративна частина системи управління повинна мати на увазі можливість створення і видалення користувачів, а також розмежування прав доступу до об'єктів.

Установка движка сайту

Для того, щоб сайт почав працювати на певній системі управління контентом, її треба встановити . Дистрибутиви деяких движків містять спеціальний файл, запустивши який, можна проробити всі необхідні кроки для установки системи без спеціальних знань: програма зробить все що нужно.Вне залежності від того, є в складі дистрибутива движка подібна програма чи ні, будь-яку систему необхідно спочатку завантажити в спеціальну папку на хостингу. Для цього необхідно знати реквізити доступу до FTP. Для коректного початку установки деяких движків потрібно змінити права доступу на деякі файли, що входять до складу дистрибутива сістеми.Еслі встановлювана система забезпечена спеціальним файлом, який проведе через весь процес, слід запустити його в браузері. Для цього слід відкрити будь-який браузер і зайти за адресою http://www.site.ru/install.php, де site.ru - це ім'я домену, на якому працюватиме сайт, а install.php - ім'я файлу-установника. Файл може називатися і по-іншому. В цьому випадку слід замінити його на коректне в наведеному вище адресі. Якщо подібної програми не існує, тоді доведеться все процедури виконувати вручну. Для більш коректної інструкції слід звернутися до довідкового файлу, який поставляється з будь-яким движком сайта.Большінство движків працює, використовуючи базу даних. Навіть якщо в процесі настройки і установки системи використовується програма-помічник, у неї, швидше за все, не вистачить прав для створення бази даних. Ця дія потрібно виконати вручну. В кінці установки будь-якого движка випливає дуже важливий крок - створення користувача. Він буде адміністратором системи. Будь-яка людина, що зайшов в адміністративну частину движка сайту під створеним логіном і паролем отримає необмежені права в системі управління. Тому слід приділити особливу увагу безпеці цих данних.Показателем коректності установки буде працюючий сайт. Якщо установка системи була проведена на домені site.ru, то після того, як движок буде встановлений і налаштований, за адресою http://www.site.ru повинна відображатися стартова сторінка без помилок.

Висновок

Грамотна установка системи управління сайтом - це запорука правильної роботи веб-ресурсу. Приділяючи належну увагу безпеці вводяться вручну даних, а також правильно виставляючи права доступу на певні файли можна забезпечити безперебійну роботу веб-сайту протягом довгого часу.