Як розуміти котячий мову.

Кішки сьогодні настільки одомашнені, що багато хто вважає цих муркотіти вихованців членами сім'ї, розмовляють з ними і навіть запевняють, що ті їх розуміють. Але не кожен господар може похвалитися, що сам повністю розуміє улюбленця, а між тим котячий мову не такий вже і складний.
Інструкція
1
Бувають кішки говіркі і бувають мовчуни. Деяким тваринам просто подобається вторити голосом своїм господарям, створюючи ілюзію справжнього спілкування. Але більшість кішок воліють мову тіла, показуючи свій стан і настрій за допомогою різних поз і рухів.
2
Вітання: Кішка виходить до господаря, спрямувавши на нього погляд і високо піднявши хвіст. Емоційні особини можуть навіть злегка затягати ім. Якщо при цьому кішка ще й треться головою об ваші ноги, вона виявляє своє особливе до вас розташування.
3
Оборона: Цей сигнал легко розуміється і без словника. Вуха і вуса щільно притиснуті до голови, очі навикат, хвіст неспокійно смикається з боку в бік. Якщо супротивник не впечатлился прийнятої позою, кішка може почати шипіти, дряпатися або кусатися.
4
Страх: Перелякана кішка дуже напружена, притискає вуса і вуха, опускає голову, зіниці при цьому перетворюються в тонкі щілинки. Переляк може легко перерости в агресію, тому не слід провокувати таку тварину.
5
Довіра: Якщо ви прасуєте кішку, і та витягує шию або перевертається на спину, підставляючи рукам живіт, це означає вищу ступінь довіри. Повернувшись до вас найуразливішими місцями, вона точно знає, що ви не заподіявши їй шкоди.
6
Муркотання: Звук, який показує, що тварина почувається добре і привільно. Але деякі кішки можуть муркотіти від страху чи болю.
7
Моргание: Якщо ваша кішка моргнула, дивлячись на вас, це теж вважається знаком її розташування і довіри. Спробуйте пограти з нею, моргніть у відповідь, потримайте очі закритими 1 або 2 секунди, знову відкрийте їх. У більшості випадків кішки охоче включаються в гру і у вас може розвинутися справжнісінька бесіда.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=NZNF1TNXprc
Зверніть увагу
Голосними звуками, мяукая, кішки користуються в особливо крайніх ситуаціях. Так, звуки "мяу", "ми-ау", "ме-ау", "мью" та інші висловлюють прохання, скаргу або здивування. Кішки зазвичай збагачують свою і без того широку партитуру, яку з часом починають розуміти і їх власники. Котячий мову жестів. Б'є хвостом - злиться або полює. Хвіст трубою - вітання, задоволення.
Корисна порада
Котячий мова: як зрозуміти кішку? Всі свої повідомлення кішка передає горловими звуками і муркотінням, а також запахами за допомогою міток і мовою тіла - мімікою і жестами. Голоси у кішок мають свою власну забарвлення, тому господарі їх легко відрізняють. Кішка вміє вимовляти приблизно 15 простих звуків. Наприклад, їй чудово вдаються приголосні: Г, X, М, В, Р, Н, Ф. Котячий мову з його незмінним «мяу» теж при бажанні можна навчитися розуміти.