Як вибрати очищувачі повітря для дому.

Несприятливий клімат в будинку може стати причиною різних захворювань алергічного і інфекційного характеру. Від того, чим людина дихає, безпосередньо залежить його самопочуття, настрій, працездатність. Чисте повітря будинку необхідний - тут людина спить і відпочиває.
Інструкція
1
Виберіть технологію очистки повітря .У воздухоочистителе шкідливі речовини затримуються фільтрами. Визначившись з функціональністю фільтрів, слід вибрати очищувач повітря для будинку .
2
Розрізняють такі види фільтрів: - Попередньою грубої очистки - затримують великі забруднення, волосся, пиль.- Фільтри НЕРА - не пропускають дрібні частинки пилу, пилок рослин, тобто сприяють усуненню причин деяких алергічних станів і захворювань органів диханія.- Вугільні фільтри - в таких конструкціях як очищувача використовується активоване вугілля, який поглинає летючі з'єднання з повітря .- Фотокаталізатор - фотокаталітична технологія, яка нейтралізує шкідливі сполуки, перетворюючи їх у безпечні для здоров'я речовини.
3
Зверніть увагу на швидкості обертання вентілятора.Для очищувача повітря важливо наявність трьох режимів, які розрізняються часом роботи і виробленим шумом. Найтихіший режим призначений для нічної роботи, нормальний режим дозволяє пристрою працювати цілодобово, максимальний - служить для швидкої, короткочасної очистки повітря.
4
Враховуйте рівень шуму, виробленого очістітелем.Чем тихіше працює пристрій, тим менше продуктивність, але вище рівень комфорту. Вибирайте моделі з декількома режимами, щоб мати можливість відпочивати вночі.
5
Зверніть увагу на доступність витратних матеріалов.Просто вибрати очищувач повітря для будинку , який вас влаштує за своїми технічними характеристиками мало. Заміна фільтрів повинна проводитися регулярно, тому з'ясуйте, чи немає проблем з придбанням додаткових пристроїв.
6
Спосіб кріплення воздухоочистителя.Эффективно очищають повітря прилади, розташовані на висоті близько одного метра від підлоги, тому уточніть можливість кріплення пристрою на стіні.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=2dKCbERHFyU
Використання фотокаталітичних воздухоочистителей робить повітря в приміщенні стерильним і гіпоалергенним. Уже через кілька хвилин після включення приладу ви будете позбавлені від вдихання різних токсичних речовин, що руйнують здоров'я.
Інструкція
1
Фотокаталітичні очищувачі повітря на сьогоднішній день вважаються найбільш економічними і ефективними. Головною перевагою фотокаталізі є повне розкладання присутніх у повітрі токсичних забруднень на безпечні: кисень, воду і вуглекислий газ.
2
Дуже ефективно фотокаталітичні очисники повітря справляються такими домішками в повітрі як чадний газ, летючі хімічні сполуки, тютюновий дим, пиловий кліщ, вихлопні гази, цвіль і бактерії. Процеси, які у влаштуванні, настільки сильні, що можуть знищувати 99,99% всіх вірусів, що знаходяться в повітрі.
3
Очисник складається з ультрафіолетової лампи і каталізатора, взаємодія яких виробляє потужну очистку повітря. На поверхню фотокаталізатора, роль якого в більшості випадків виконує діоксид титану, потрапляє ультрафіолетове світло. Утворені в результаті цього натуральні речовини з підвищеною окисної здатністю (вищі оксиди, озон) окислюють всі забруднюючі елементи, що потрапляють на поверхню каталізатора.
4
У фотокаталітичних очищувачів відсутні змінні фільтри. Повне розкладання забруднень і відсутність їх накопичення не призводять до розмноження патогенної мікрофлори, яка може стати джерелом зараження. Один раз на рік змінюється тільки ультрафіолетова лампа.
5
Фотокаталіз відмінно справляється з органічними забрудненнями, хімією, запахами, але безсилий проти твердих частинок: пилу, вовни, пилку і ін. Тому більшість фотокаталітичних очищувачів повітря має в своєму складі електростатичний, а також НЕРА-фільтр, здатні затримувати механічні забруднення. Таким чином, очисники виключно з Фотокаталіз призначаються тільки для усунення запахів або дезінфекції.