Як бути завжди спокійним.

Навколишній світ диктує свої правила. Нескінченний потік інформації, велика кількість контактів, важкий робочий графік стають причинами депресій, зривів, тривоги. Бути врівноваженим стає все складніше, адже це означає не піддаватися на провокації, залишатися адекватним, тримати під контролем свої емоції. Для цього досить запам'ятати кілька простих вправ.
Інструкція
1
Контролюйте своє дихання. Дихайте рівно і глибоко. Це допоможе залишатися розслабленим. Якщо щось або хтось намагається вивести вас із себе, глибоко вдихніть і видихніть, щоб впоратися з гнівом.
2
Не зациклюйтеся на думці і коментарях інших людей про вас, особливо якщо вони неприємні. Якщо хтось намагається розсердити вас, пропустіть повз вуха цю негативну критику. Відволікаючись і переключіться на будь-яке цікаве заняття, яке стоїть ваших зусиль і вашої уваги.
3
Поважайте себе. А, значить, ви будете шановані іншими. Якщо ви впевнені в тому, що ви унікальний і цікава людина (яким ви і є насправді), то ви зможете домогтися гідного ставлення до себе. А, як наслідок, внутрішню врівноваженість і незворушність.
4
Зосередьтеся на цікавих вам речах. Не приймайте близько до серця власні помилки. Намагайтеся уникати трати своєї енергії на те, що ви не хочете робити, саме це може стати приводом для розладів і гніву.
5
Не показуйте свої емоції. Вони сильно можуть перешкодити і доставити неприємні моменти. Показати емоції означає оголити свої слабкості. А це пряма мішень для удару по самому хворому.
6
Зробіть добру справу. Подбайте про покинутих тварин, займіться благодійністю, допомагайте біднякам. Радість і щира подяка інших принесе задоволення і внутрішню гармонію.
Зверніть увагу
Якщо ви станете занадто байдужим або холодним, оточуючі не зрозуміють і віддаляться від вас.
Корисна порада
Більше спите. А також спробуйте зайнятися медитацією, йогою або просто посидьте в розслабляючому джакузі. Ароматерапія також прекрасно заспокоює.
Емоції - це наша енергія. Їх наявність нормально і природно. Якщо емоції пропадають, є привід для серйозного обстеження у лікаря. Тому коли жінка запитує, як залишатися завжди спокійною, мається на увазі, як зробити так, щоб сильні прояви емоцій не створювали проблем в житті.
Інструкція
1
Людей можна розділити на 2 категорії. У першої емоції більше пов'язані з позитивними і негативними подіями. У другої - з відчуттям комфорту і дискомфорту. І руйнівні сплески емоцій спостерігаються у першій категорії тоді, коли відбувається щось непередбачене, зриває плани, у другої - коли вони потрапляють в ситуацію психологічного або фізичного діскомфорта.У першої категорії звичайно спостерігається тривожність, вони володіють своєрідною емоційної настороженістю. Причому їм емоції заважають зосередитися і далі планувати свої дії. Для того щоб заспокоїтися, таким людям рекомендується відволіктися від програвання в розумі ситуацій, знайти собі якусь справу, що не пов'язане з тим, що їх хвилює. Зробіть прибирання квартири, займіться в'язанням або читанням кулінарних журналів з подальшою реалізацією пройденого матеріалу на практиці. Можна також розібрати свою бібліотеку, гардероб і т.п.
2
Друга категорія - більш реалістичні і приземлені люди, їх, швидше, буде хвилювати безлад і неприбране робоче місце. Такі люди дуже уважні до своїх відчуттів. Їх настрій псується, якщо їм незручно або якщо в будинку незатишно. В голодному стані вони стають розлюченими. Їм потрібно спочатку спробувати усунути дискомфорт, а потім зайнятися чим-небудь, пов'язаним з плануванням. Складіть сімейний бюджет або напишіть собі список головних справ на завтра.
3
Але це були заходи для більш-менш повсякденних ситуацій. Якщо обставини серйозні і вимагають негайного реагування, спробуйте подивитися на себе з боку, як ніби це відбувається не з вами. І дозволити емоціям бути! Можете їх навіть яскраво виразити словами, це полегшить вам душу і дозволить випустити пар. Якщо ви гнівайтесь на іншу людину, скажіть йому про це, але тільки не в формі звинувачення, а просто як констатацію факту: «Я сердита на тебе». Зробіть короткий вдих і видих вдвічі довше, вмийтеся крижаною водою.
4
Не можна вживати алкоголь, щоб заспокоїтися. По-перше, можете сформувати рефлекс, а так недалеко і до алкоголізму. А, по-друге, алкоголь - засіб для відключення інтелекту, в результаті емоції можуть стати ще менш контрольовані. Недарма більшість побутових сварок скоюється саме у стані алкогольного сп'яніння партнерів.
5
Для пошуку глибинних причин сильних емоцій потрібно поспілкуватися з психоаналітиком. А для вирішення повсякденних проблем з емоціями достатньо наведених рекомендацій. Жити в мирі з оточуючими і собою цілком можливо.