Як поміняти датчик холостого ходу. авто калина датчик холостого ходу Як поміняти.

Нестійка робота двигуна в режимі холостого ходу доставляє чимало занепокоєння водієві, який змушений під час короткочасних зупинок на світлофорах, особливо на дорогах з ухилом, однією ногою тиснути на гальмо, а інший - на акселератор , щоб машина не покотилася і не заглохла.
Вам знадобиться
  • - фігурна викрутка.
Інструкція
1
Кожен з нас неодноразово спостерігав за подібними проявами з боку, і напевно, хоч один раз, і сам потрапляв у схожу ситуацію. Назвати комфортним, керування автомобілем, двигун якого не здатний на стабільні холості оберти, навряд чи в кого вийде. Причина ж, як правило, криється в несправному датчику холостого ходу , заміна якого виробляється невідкладно.
2
Тому, при першій же можливості, автомобілістом відвідується автомагазин, де він набуває нового датчик холостого ходу з метою заміни несправної деталі системи харчування.
3
Далі піднімається капот і від акумулятора від'єднується кабель "маси".
4
Потім від датчика холостого ходу , розміщеного в корпусі дросельного вузла, від'єднується колодка з електричними проводами.
5
Після чого викруткою відкручуються два гвинти кріплення зазначеної деталі до корпусу вузла, і датчик демонтується.
6
Замінивши кільце ущільнювача, новий датчик встановлюється на штатне місце.
7
А після загортання двох болтів кріплення та приєднання до нього електричної колодки, новий датчик холостого ходу знову забезпечить умови для створення стійких оборотів двигуна, що працює в холостому режимі.