Як випрямити ноги в домашніх умовах. Вправи для випрямлення ніг.

Кожна жінка з настанням літнього сезону хоче носити відкриті спідниці і шорти, демонструючи гарні і стрункі ноги , але при цьому далеко не всі задоволені їх зовнішнім виглядом. Часом ноги недостатньо стрункі, недостатньо мускулисті або прямі - але краса ваших ніг залежить тільки від вас самих. Ви можете докласти зусиль до того, щоб виглядати краще за інших, і за допомогою регулярних фізичних вправ за певний період часу ви зможете поліпшити форму і зовнішній вигляд своїх ніг.
Інструкція
1
Для додання ногам гарної форми ви повинні регулярно виконувати вправи, що покращують рельєф м'язів, повторюючи кожне не менше десяти разів. Щоб зробити об'ємніше рельєф м'язів стегна, візьміть в руки важкий набивної м'яч, вагою не більше 3-5 кг, і присідайте. Час від часу відпочивайте по 20 секунд, після чого продовжуйте присідати. Всього зробіть 10 присідань.
2
Наступна вправа вам допоможе зробити партнер, який повинен тиснути вам на плечі 10 секунд, поки ви стоїте на напівзігнутих ногах. Розділіть вправу на три частини, перед кожною частиною відпочивайте 20 секунд.
3
Виконуйте стрибки вгору з повного присіду по 5-6 раз безперервно, повторюючи серії стрибків кілька разів з відпочинком в 30 секунд.
4
Також зробити стегна красивими вам допоможе їзда на велосипеді і заняття на велотренажері. Протягом хвилини піднімайтеся в гору або збільшуйте навантаження тренажера. Потім відпочивайте.
5
Усунути нерівності стегон з внутрішньої сторони і прибрати просвіт, що з'являється між стегнами в положенні стоячи, можна, роблячи спеціальні вправи, лежачи на спині. Зігніть в положенні лежачи ноги в колінах, розведіть їх в сторони і поставте на підлогу.
6
На внутрішні частини стегон покладіть руки і з'єднувати коліна, долаючи опір рук, по 6-8 раз за серію. Також корисно в положенні лежачи здавлювати колінами надувний м'яч по 5-7 секунд, повторюючи вправу п'ять разів поспіль. Потім спробуйте здавлювати м'яч не колінами, а ступнями.
7
Для додання більшої рельєфності м'язам гомілки, піднімайтеся на носки, утримуючись руками за спинку стільця. По черзі піднімайтеся на носки, стоячи спочатку на одній нозі, потім на іншій. Також зміцнити м'язи гомілки вам допоможуть стрибки вгору, які потрібно виконувати, не згинаючи ноги .
Зверніть увагу
«Випрямлення» ніг. Якщо природа і батьки не нагородили тебе ідеально прямими, довгими і красивими ніжками, то сучасна пластична хірургія може наблизити тебе до омріяного ідеалу. Тільки будь готова до того, що це зажадає від тебе певних душевних зусиль, часових і матеріальних витрат.
Корисна порада
Випрямлення ніг в тренажері - техніка виконання вправи: Виберіть потрібну вагу, сядьте в тренажер. Зафіксуйте ноги, руками візьміться за рукоятки. Це буде вашим вихідним становищем. Підказка: відрегулюйте важіль для ніг таким чином, щоб валик знаходився безпосередньо над ступнями, як показано на малюнку. Переконайтеся, що коліна зігнуті під прямим кутом.