Як розшити плаття. розшивають одяг бісером і паєтками.

Термін «розшити плаття » застосовується у двох значеннях. Розшити плаття - збільшити його розмір, зробити більше. Або розшити плаття - прикрасити його якимись декоративними штучками.
Вам знадобиться
  • Голка швейна і голка для бісеру, нитки звичайні і безбарвні, кравецькі ножиці, распариватель, швейна машинка, оздоблювальні матеріали.
Інструкція
1
Збільшувати розмір сукні слід тільки в разі, якщо воно не сильно вам мало. Розшити можна за рахунок випуску запасу в швах і зменшення або розпускання виточок. Можна вставити в шви тасьму. Вони бувають різної ширини і забарвлення. Так одяг придбає декоративність. Еластична тасьма дасть велику свободу за рахунок додаткового розтягнення.
2
Старе плаття , яке хочеться оновити або нове плаття , якому чогось не вистачає, можна розшити різними способами.
3
Використовуйте сутаж - шнур зі спеціальною борозенкою по середині для настрачіванія на швейній машині. Сутаж можна вибрати в колір вироби, а можна зіграти на контрасті. Обов'язково перевірте, чи не фарбується Чи сутаж, намочивши його в гарячій воді і поклавши на білу тканину. Його можна настрачіваем експромтом, як ляже, можна настрочити по краях (наприклад, по низу або по горловині), а можна по малюнку, нанесеному спеціальним відпираються милом або олівцем. Кінець сутажу слід добре заправити в малюнок.
4
Скориставшись цими ж прийомами, можна розшивати одяг бісером, каменями, паєтками, оздоблювальними стрічками, гіпюром. Для бісеру потрібна спеціальна голка. Нитку необхідно періодично закріплювати, щоб при розриві не розпустився весь малюнок. Паєтки, залежно від виду, можна пришивати вручну або настрачіваем прозорою ниткою на машинці. Пришивати їх на руках набагато довше, але зате результат набагато краще.
Зверніть увагу
розшивати плаття вкрай не бажано - це думка професіоналів. Користуйтеся цим, тільки якщо треба трохи збільшити розмір. Пам'ятайте, при цьому зменшуються припуски на шви, через це виріб з деяких тканин може розповзтися по швах. Крім того, в деяких тканинах будуть видні проколи на лицьовій стороні виробу. Для розрізання швів користуйтеся распаривателем - це охоронить тканину від порізів.