Як змінити мейл.

Обліковий запис кожного користувача пов'язана з конкретним електронної пошти для зручності відновлення пароля і доступу до аккаунту, управління іншою інформацією. Зміна електронної пошти необхідно в тому випадку, якщо старий адресу почав викликати підозри (вам здається, що його зламали). Замінити мейл-адресу можна із сторінки управління аккаунтом на сайті.
Інструкція
1
Змініть всі паролі: спочатку від старого і-мейла, потім від облікового запису на сайті, потім на новому і-мейлі. Всі паролі повинні бути різними.
2
Зайдіть в особистий кабінет в обліковому записі. Іноді замість нього буде вкладка «Налаштування», «Управління аккаунтом» або подібна посилання. Далі пройдіть по посиланню «Безпека».
3
Знайдіть опцію «Змінити електронну пошту» (формулювання назви може варіюватися). Введіть нову адресу пошти, збережіть зміни.
4
Іноді в цілях безпеки сайт вимагає підтвердження зміни. Для цього потрібно дочекатися листа з посиланням підтвердження спочатку на старому, потім на новій адресі. Пройдіть по цих посиланнях для завершення зміни та-мейла.