Як розводити крохмаль. Як розвести крохмаль без комочкоа.

Існують різні різновиди крохмалю : картопляний, кукурудзяний, пшеничний, модифікований. Застосовується він в різних галузях промисловості, стане в нагоді вам і в домашніх умовах. Крохмаль використовують при пранні, щоб білизна НЕ мялось або, навпаки, щоб зафіксувати ефект креш (помятости). З його допомогою готують торти, соуси, халву і навіть самогон.
Вам знадобиться
  • Охолоджена кип'ячена вода і крохмаль.
Інструкція
1
Рецептів, де можна використовувати крохмаль, багато. Крохмаль є білий порошок, і, залежно від рецепта, може додаватися як інгредієнт в сухому і розведеному вигляді. В сухому вигляді його, наприклад, можна додавати в тісто, спочатку змішавши з борошном.
2
Однак в такі страви, як кисіль, крохмаль додають в розведеному вигляді. Справа в тому, що крохмаль володіє клейкими властивостями (тому його використовують у виробництві клею), якщо йому забезпечити відповідні умови. Якщо насипати крохмаль в сухому вигляді в кисіль, то утворюються грудки - він склеїться в гарячому киселі. Це може привести до того, що сам кисіль вийде дуже рідкий, як морс, але з грудками.
3
Щоб не зазнати розчарування, попередньо правильно розведіть крохмаль. Крохмаль слід розводити в кип'яченій, в холодній або теплій, але не гарячою, воді. Використовуйте пропорцію приблизно 1: 2. Води має бути більше приблизно в 2 рази. Кількість води можна і збільшити, але при цьому пам'ятайте, що це відіб'ється на загальній кількості води приготовлене страви. Залийте крохмаль водою і розмішуйте до тих пір, поки він не розійдеться по воді. У воді крохмаль не розчиниться, а розходиться, перемішується.
4
Коли настане час додавати крохмаль в гарячу субстанцію, ще раз перемішайте крохмаль у воді, тому що він осяде, і процідіть через ситечко. Можна розводити крохмаль вже перед додаванням в кисіль, якщо ви впевнені, що зробите це швидко. Тепер обережно, невеликий цівкою залийте отриману суміш в киплячу воду, безперервно помішуючи її. Крохмаль рівномірно розійдеться.