Як змінити електронну пошту. Як поміняти ел.пошту скрізь.

Електронна поштова адреса часто служить логіном для авторизації на ряді соціальних мереж, блогів та інших ресурсів. Крім того, за допомогою електронної пошти можна відновити доступ до аккаунту і забезпечують доступ до управління ним. У разі злому поточного та-мейла (або підозри на злом) ви можете замінити один поштовий ящик на інший зі свого особистого кабінету.
Інструкція
1
Якщо у вас виникли підозри на злом, змініть всі паролі: і в облікового запису, і в поточному поштовому ящику. На всякий випадок встановіть новий пароль і на той ящик, який хочете прикріпити аккаунту. Зробіть три різних пароля.
2
Зайдіть в особистий кабінет. Відкрийте вкладку «Налаштування», далі може бути проміжна вкладка «Налаштування доступу» або «Налаштування безпеки». Клацніть по ній.
3
Прокрутіть сторінку до опції «Змінити поштову адресу» і введіть в поле нову адресу. Збережіть налаштування.
4
У разі необхідності підтвердіть зміну поштової адреси, отримавши листи на старий і новий поштові адреси від адміністрації сайту. У повідомленнях будуть посилання, за якими потрібно буде пройти. Тільки після цієї зміни електронної пошти вступлять в силу.