Як налаштувати оперу на мови.

Більшість користувальницьких додатків мають широке поширення в самих різних країнах. Виникає при цьому, мовне питання давно отримав рішення. Переклад програм на мови інших країн відбувається за допомогою завантаження відповідного мовного плагіна. У популярному браузері Opera також реалізована підтримка різномовних плагінів. За допомогою нескладної настройки програми інтерфейс додатка стає зрозумілим будь-якій людині. Для цього лише необхідно, щоб розробник надав в установчому пакеті браузера плагін для перекладу Opera на вашу мову.
Інструкція
1
Відкрийте програму Opera. Відкрийте основне меню браузера «Інструменти», виберіть там пункт «Загальні настройки ...». На екрані з'явиться вікно налаштувань браузера. Клацніть в ньому на вкладку «Основні».
2
Внизу даного вікна є розділ установки користувальницьких мовних уподобань. Відкрийте в даному розділі, що випадає "Мова" і знайдіть в ньому назву потрібної мови. Виберіть його для відображення у вікні.
3
Іноді в представленому списку може не виявитися рядка з найменуванням вашої мови. В даному випадку довантажити відповідний плагін в програму самостійно. Для цього в розділі мов натисніть кнопку "Налаштування". Далі в новому вікні задайте шлях і вкажіть ім'я файлу-плагіна з розширенням * .lng, в якому містяться необхідні мовні настройки. Кнопкою «Ок» виберіть плагін для установки в браузер Opera.
4
Після всіх проведених змін в вікні основних установок програми натисніть на кнопку "Ок". Додаток тут же оновить свій інтерфейс, перевівши всі написи на обраний вами мову.
Корисна порада
Якщо файлу з плагіном у вас немає, запросите про нього розробником програми. Або знайдіть самостійно на сайті виробника браузера.