Як поставити зуб.

Все більше способів протезування зубів пропонує сучасна стоматологія. Але і тут є деякі нюанси. Вибирати той чи інший метод повинен виключно стоматолог, провівши огляд ротової порожнини і визначивши ступінь руйнування зубів , лікар зможе порекомендувати оптимальний варіант протеза для вас. Вибирати вам, але варто прислухатися до стоматолога.
Інструкція
1
Якщо частина вашого зуба ще не зовсім зруйнована, вам можуть поставити знімну або незнімну коронку. Віддайте перевагу більш дорогим матеріалам, дешеві підлягають частій заміні і в підсумку їх вартість через кілька років перевершує протези, що мають спочатку високу ціну. Перед тим, як ставити коронку вам проведуть обточування і при необхідності лікування зуба.
2
Виберіть бруківку конструкцію, якщо у вас відсутній не один зуб, а декілька. Встановлювати мости менш болісно, ніж вкручувати штифти на кожен корінь зуба. Ціна послуги різна, залежить від використовуваних матеріалів і статусу зубопротезної поліклініки.
3
Зупиніть свій вибір на вініра, якщо ваші зубки майже цілу, і ви хочете лише підкоригувати їх форму і колір емалі. Вартість своєрідною накладки на зуб досить висока, але технологія проведення процедури дозволяє не зачіпати сусідні зуби, а вже тим більше не обточувати їх.
4
Ну і звичайно, якщо у вас необмежені фінансові можливості, а зуб, тільки лише частково зруйнований, ви можете його не вставляти. В цьому випадку можна наростити частина зуба, використовуючи сучасні технології, матеріали і професійні навички стоматолога.
Корисна порада
Якщо ви не маєте в своєму розпорядженні певною сумою грошей, а вставити зуб необхідно, зверніться до лікарні, до якої ви належите. При собі необхідно мати поліс медичного страхування і паспорт. Вам проведуть реставрацію або зміну зубів абсолютно безкоштовно.