Як включити духовку в газовій плиті. Як запалити електричну духовку.

Газові плити в наші дні поступово витісняються електричними. Особливо помітний цей процес у великих містах. Тому досить часті випадки коли молоді господині, вперше зіткнувшись з газовою плитою, лякаються і не знають, як правильно з нею поводитися. Особливо це стосується роботи духовки. Часто люди навіть не знають, як включити духовку в газовій плиті .
Інструкція
1
В дійсності нічого складного в поводженні з газовою плитою немає. Незважаючи на відносну простоту свого пристрою, ці плити надійні, зручні та ефективні при приготуванні їжі. А можливість миттєвого розпалу й досягнення високих температур надають навіть певні переваги газовим плитам перед електричними. Тому якщо вам в господарстві дісталася газова плита, не поспішайте засмучуватися або нервувати - ніяких особливих навичок тут не потрібно.
2
Як і в поводженні з будь-якої іншої побутової технікою перед тим як починати користуватися плитою бажано прочитати наявну до неї інструкцію і технічний паспорт. Це відразу дозволить вирішити багато питань і набути впевненості.
3
На відміну від електричної газова духовка зазвичай запалюється від відкритого вогню. Зрозуміло, за винятком тих випадків, коли в плиті для неї передбачений електрозапалювання, тоді вам буде потрібно всього одна кнопка для включення. Якщо ж його немає, доведеться запалювати духовку вручну. Це зовсім не складно.
4
У більшості випадків пристрій газової духовки включає в себе одну пальник у вигляді зігнутої трубки з отворами для полум'я або дві трубки-пальники з боків. Для того щоб дізнатися, яка саме конструкція у вашої плити, загляньте в техпаспорт. Потім відкрийте дверцята духовки і уважно подивіться під самим нижнім залізним піддоном. Швидше за все ви побачите або один отвір для запалювання посередині, або два з боків.
5
Щоб запалити газову духовку , треба повернути кран пальника на потрібну температуру відповідно до зазначених поділами. Потім запалити сірник або запальничку і піднести до отвору пальника. Коли з'явиться полум'я, потрібно трохи почекати, поки воно пошириться по всій довжині пальника або пальників, і акуратно закрити дверцята. В деяких випадках полум'я може погаснути при закритих дверцятах. Тоді необхідно запалити духовку знову і трохи потримати її відкритою, поки газ повністю не пошириться по всій трубі пальника і полум'я не стане рівним.