Як перемогти апетит за методикою Бобровського.

Заїдаючи неприємності і стреси, справляючись з депресією за допомогою їжі, ми набираємо зайві кілограми, а потім болісно боремося з ними. Сучасний спосіб перемогти апетит по методиці Бобровського допоможе позбутися шкідливої звички.
Інструкція
1
Виробіть культуру їжі. Приступайте до їжі, тільки якщо ви дійсно відчуєте голод. Для цього дотримуйтеся розпорядку дня - сніданок, обід і вечерю. Перекуси між прийомами їжі необов'язково скасовувати, просто змініть раціон. Не їжте «за компанію», «від нічого робити», перед телевізором. Сідаючи за стіл, зосередьтеся тільки на їжі, ніяких відволікань. Добре жуйте.
2
Знайдіть вихід й інший спосіб переживати емоціі.Хорошій спосіб реагувати на негативні емоції і стрес - релаксація. Навчившись розслаблятися, ви разработаете унікальну методику, яка буде адаптована під особливості тільки вашого організму. Другий варіант - заняття спортом. Виплеск енергії просто необхідний, який спосіб вибрати - рішення за вами.
3
Навчіться отримувати задоволення іншими способамі.Рісуйте, танцюйте, співайте, гуляйте. Подумайте, може у вас є давно забута мрія, улюблена справа, яке ви закинули багато років тому - спробуйте відродити інтерес до своїх захоплень. Займіться освоєнням чогось нового, шукайте радості в будь-яких заняттях.
4
Полюбіть себе і своє тело.Будьте егоїстичні і тверезі - у вас дійсно є причини любити себе. Проаналізуйте позитивні риси і подумайте, як би ви змогли реалізувати свої почуття по відношенню до себе.
5
Зіставте, що ви виграєте, придбавши струнку фігуру, і що потеряете.Вам потрібен стимул - від нової сукні до можливості стрибнути з парашутом. Складіть список переваг, які ви знайдете з втратою зайвих кілограмів. Поруч вкажіть, що ви втратите при цьому. Зіставивши дані, приймайте рішення, чи потрібно вам худнути.
6
Поставте собі цілі, до яких ви будете стреміться.Победіть апетит по методиці Бобровського можна тільки за наявності певних цілей - бажано глобальних. Формуйте цілі і прагнете до їхнього досягнення.
7
Завжди стежте за стрілкою весов.Контроліруйте вагу. Адже ви ж не хочете втратити те, над чим так плідно попрацювали?
Дуже часто причиною зайвих кілограмів стає невміння контролювати свій апетит і, як наслідок, надмірне переїдання. Саме тому дуже важливо навчитися відрізняти справжній голод від звичайного бажання кинути що-небудь в шлунок.
Інструкція
1
Перш ніж грунтовно поїсти, випийте склянку води і почекайте хвилин 15-20. Якщо ваш організм знову наполегливо вимагатиме прийому їжі, значить ви дійсно голодні. Але дуже часто виявляється, що це була звичайна потреба в рідині. І взагалі необхідно взяти за правило щоразу за 15 хвилин до їди пити воду, особливо важливо робити це вранці натщесерце.
2
Деякі продукти здатні підвищувати апетит . Тому, щоб не з'їсти зайвого, бажано відмовитися від сильно солоних, перчених страв, різних копчень і маринадів. Намагайтеся готувати прісні страви - так ви зможете приборкати почуття голоду меншою кількістю їжі. Також слід виключити вживання кави або звести його до мінімуму. Краще замість нього випити чашечку зеленого чаю з імбиром, який сприяє зменшенню апетит а. Крім того зелений чай відмінно допомагає організму в позбавленні від шлаків і шкідливих речовин.
3
Коли ви відчуваєте сильне почуття голоду, зупиніться і не накидатися на їжу з метою знищити її всю без залишку. Покладіть на тарілку половину тієї порції, яку ви хотіли б зараз з'їсти. Їжте повільно і спокійно, ретельно пережовуючи їжу. Через деякий час ви зрозумієте, що вже ситі і що зовсім необов'язково для насичення з'їдати великі порції. Коли ви їсте, не відволікайтеся на інші заняття (читання, перегляд телевізора). Так ви переможете апетит набагато швидше.
4
Намагайтеся завжди є менші порції їжі, але часто (приблизно 5 разів на день). Можна також дозволити собі легкі перекуси: це можуть бути сухофрукти, невелика кількість горіхів, кефір.
5
Завжди було прийнято вважати, що заняття спортом провокують голод. Але насправді це не зовсім так. Навпаки, після легкого бігу або шейпінгу, набагато рідше виникає бажання що-небудь з'їсти. Через деякий час після заняття випийте трохи води.
6
Щоб перемогти апетит , потрібно відволіктися. Якщо ви знаходитесь вдома, придумайте собі корисне заняття. Наприклад, наведіть порядок в шафі або переберіть старі журнали та документи. Захопившись заняттям, ви забудете про свій апетит е.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=uvjo-2eqfKY