Як зробити кухонний куточок самому.

Кухонні куточки користуються заслуженою популярністю. Ще з радянських часів вони стали обов'язковим предметом інтер'єру будь-якої кухні. Сьогодні у продажу можна знайти куточок будь-якого дизайну, але це не означає, що ви не зможете змайструвати таку меблі власноруч, відповідно до своїх смаків та уподобань.
Вам знадобиться
  • Ламинированная ДСП, брус, поролон, тканина, шпоніровочная стрічка, ножівка по дереву, саморізи, шуруповерт, клей.
Інструкція
1
Для виготовлення кухонного куточка вам знадобляться: ламінована деревинно-стружкова плита, брус, поролон, тканина для оббивки, шпоніровочная стрічка, ножівка, саморізи, шуруповерт, клей.
2
Як основу дивана виготовляємо ящик з деревинно-стружкової плити. Цей каркас слід майструвати на всю його довжину, відповідно до розмірів приміщення, де буде встановлений куточок . Задня стінка каркаса буде ширше інших стінок, адже їй належить стати не тільки опорою для диванчика, а й виконувати функцію спинки.
3
Листи ДСП розмітьте відповідно до креслень, а потім випиляєте деталі каркаса. Складові частини з'єднайте за допомогою бруска перетином 40 на 40 мм. Скріпіть деталі саморізами. Можливо, що для цього вам знадобиться помічник.
4
Краї ДСП, що утворилися в ході запиливания, оклейте шпоном. Це запобіжить руйнування ДСП і насичення плити вологою. Обклеювання слід робити акуратно, поспішність тут ні до чого.
5
З товстої фанери випиляєте сидіння для куточка. За розмірами сидінь виріжте деталі з поролону. Укладіть поролонові деталі на сидіння і акуратно обтягніть оббивної тканиною. Кріпити тканину краще за допомогою будівельного степлера.
6
Передню стінку дивана рекомендується виготовити з ухилом вниз і всередину, щоб зручніше було заходити за стіл.
7
До спинки дивана прикріпіть сидінні за допомогою металевих петель. Бажано сидінні зробити знімним. Така конструкція дозволить зберігати у внутрішньому просторі дивана домашні заготовки. При монтажі конструкції необхідно добитися рівного прилягання сидіння до каркаса, не допускаючи утворення щілин.
8
Рекомендується посилити спинку дивана за допомогою бруска. Обейте спинку поролоном і обтягніть декоративної тканиною. Гарною прикрасою куточка можуть стати спеціально зшиті для нього подушки.
9
В цілому ж для виготовлення кухонного куточка можна вжити фанерні листи, меблевий щит, а також комбінацію різних матеріалів. Проявіть свою кмітливість і фантазію.