Як полірувати фари. Як отлегуліровать фари самому.

З часом фари будь-якого автомобіля мутніють, вкриваючись мікроподряпин, в які потрапляє пил. Відновити фари можна шляхом придбання поліролі та поліруванню фар після їх миття. Фари стануть чистішими, але через деякий час вони знову «обростуть» пилом і помутнеют. Поліроль прекрасно заповнює собою тріщини й відколи, але швидко вимивається. Є ще один спосіб, більш ефективний.
Вам знадобиться
  • - Шліфмашинка або хоча б дриль або шуруповерт з насадкою (в крайньому випадку, доведеться полірувати фари наждачкою вручну);
  • - Наждачка (зернистість 1500, 2000 і 4000);
  • - Полірувальна паста (бажано мати два склади з різною грубістю очистки);
  • - Малярський скотч;
  • - Поролонова губка;
  • - Оксамитова ганчірочка.
Інструкція
1
Шкурки та спеціальними пастами необхідно зняти з ковпака фари верхній шар, не заповнюючи, а попросту видаляючи подряпини. Звичайно, нескінченно користуватися цим способом не можна (пластик адже не вічний), однак повторювати такий процес досить усього раз в 3-5 років.
2
Першим ділом фари потрібно підготувати. Їх можна зняти з автомобіля, а можна прилеглі до них частини машини заклеїти декількома шарами скотча, щоб випадково не пошкодити.
3
Груба поліровка і вирівнювання поверхні. Зніміть за допомогою шкурки зернистістю 1500 с фари пошкоджений подряпинами верхній шар. Регулярно поливайте фари водою - так буде легше працювати. Якщо використовуєте дриль або шуруповерт, не впритул насадку занадто сильно, а обороти тримаєте нижче середнього. Далі йде шліфовка шкуркою 2000, а потім 4000. Колпак фар стане помітно мутніше, але поверхня вирівняється, чого ви й домагалися.
4
Полірування. Візьміть поролонову губку і починайте роботу з полірувальної пастою. Спочатку йде грубіша паста (якщо складів декілька), а потім менш груба.
5
Потім можна фару відполірувати до блиску за допомогою м'якої оксамитової ганчірочки або м'якої насадки на шлифмашинку. На цьому процес шліфування фар можна вважати закінченим. Залишилися лише видалити малярський скотч або встановити фари на місце і підключити їх.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=4xt1hpVSeM4