Як покласти лінолеум.

Кожна сім'я прагне створити в своєму будинку затишок. Ніяке затишне гніздечко не обійдеться без підлогового покриття. В магазинах представлена величезна кількість покриттів: лінолеум , паркет, ламінат, ковролін і т. Д. Кожне покриття має свої особливості і характеристики. Покласти лінолеум своїми силами нескладно, скористайтеся деякими підказками.
Інструкція
1
Для початку звільніть кімнату від меблів.
2
Відірвіть від стіни плінтуса. Видаліть з підлоги всі нерівності, якщо такі є.
3
Вирівняти стіну в місцях зіткнення плінтуса зі стіною, якщо цього не зробити, ви ризикуєте зіпсувати весь вид, так як в цих місцях будуть зазори.
4
Під лінолеум можна покласти підкладку або встановити систему, так званого, теплої підлоги. Для цього вам буде потрібно викликати професійних майстрів, які виконають ці роботи.
5
Розкачайте лінолеум по всій довжині кімнати і залиште на два дні для того, щоб він відлежався. За цей час він може як збільшитися в розмірах, так і зменшитися.
6
Якщо лінолеум лягає одним шматком, то його можна не клеїти, досить того, що його притиснуть плінтуса. Приклеїти його можна частково, в прохідних місцях. А якщо приміщення велике і ви ложите лінолеум шматками, то краще звичайно приклеїти.
7
Відріжте лінолеум . Залиште між стіною і шматком зазор, приблизно в 1см. Зазор буде не видно, так як закриється плінтусом.
8
Закріпіть лінолеум плінтусом. Потім можна заносити в кімнату меблі.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=KS4uMW-1oZU
Зверніть увагу
Купуйте плінтуса разом з лінолеумом або візьміть з собою маленький шматочок, так ви точно підберете колір. Якщо купувати їх окремо, то можна не вгадати з кольором. Коли будете заносити в кімнату меблі, будьте обережні, ви можете пошкодити лінолеум. Після того як відріже лінолеум, приберіть нож на безпечну відстань, інакше ви можете поранитися.
Корисна порада
Якщо у вас вже лежить лінолеум, не поспішайте його прибирати. Новий лінолеум можна покласти на старий, від цього підлогу буде набагато тепліше і м'якше. Це можна зробити в дитячій кімнаті, там зайве тепло не завадить. Купуйте лінолеум в магазині, так ви будете точно знати, що лінолеум не сирої і в ньому немає ніяких грибків. Для приклеювання використовуйте тільки спеціальний клей.