Як підключити 2 комп'ютера до інтернету через один роутер. в інтернет два компа, кожен зі своїм ip.

Питання підключення декількох комп'ютерів до однієї точки доступу зараз вельми актуальне. Багато вже мають вдома більше одного комп'ютера або ноутбука, і само собою, платити провайдеру за підключення кожного з них до інтернету не хочеться нікому. Вирішити цю проблему можна за допомогою світчей або Wi-Fi роутерів. Налаштування роутера відрізнятимуться для різних провайдерів, але загальні моменти і нюанси все-таки присутні.
Вам знадобиться
  • Wi-Fi роутер
  • Wi-Fi адаптер
  • мережеві кабелі
Інструкція
1
Для початку потрібно вибрати роутер. Якщо ви збираєтеся підключати саме два комп'ютера, а не ноутбуки, то вам цілком достатньо буде роутера з 3-4 LAN-портами (менше просто не буває) і відсутністю можливості створення Wi-Fi точки доступу.
2
Налаштуйте точку доступу в інтернет в роутере. Як ви самі розумієте, через велику модельного ряду цих пристроїв, не можна написати точну інструкцію з налаштування роутера. Але є основні моменти і пункти, які слід враховувати при налаштуванні цього обладнання.- Логін і пароль повинні збігатися з вашим стандартним подключеніем.- Тип передачі даних повинен бути аналогічним тому, який використовує провайдер.- Обов'язково встановіть складний пароль для доступу до роутеру.- Встановіть статичний або динамічний IP-адресу на роутер, в залежності від вимог провайдера.
3
Підключіть кабель інтернету в WAN-порт на роутері. Підключіть всі інші комп'ютери в вільні LAN-порти на роутері за допомогою мережевих кабелів.
4
Якщо ваш роутер підтримує лише одну пряме з'єднання з комп'ютером через мережевий кабель, придбайте Wi-Fi адаптер для комп'ютера. Встановіть для нього драйвери і програмне забезпечення, після чого підключіться до роутера по каналу бездротового зв'язку Wi-Fi.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=QFdC6UGXinM
Корисна порада
Краще придбати роутер з підтримкою Wi-Fi для подальшого підключення ноутбуків.