Як вибрати правильно пластикове вікно.

Пластикові вікна з ПВХ профілю - оптимальний варіант скління в сучасному житловому будівництві. Порівняльний аналіз показує, що максимальної техніко-економічною ефективністю, розрахованої за основним для будь-якого покупця критерієм - співвідношенню «ціна-якість» - володіють сучасні віконні конструкції з ПВХ профілю. Вони можуть надійно служити протягом багатьох років, не втрачаючи свого первісного вигляду і високих технологічних властивостей, що підтверджується наявним багаторічним досвідом їх експлуатації в самих різних регіонах нашої країни і за кордоном.
Вам знадобиться
  • Інформація про вікна ПВХ.
Інструкція
1
Вікна з ПВХ-пластика складають 70% обсягу вікон в Європі. ПВХ-пластик не горючий, екологічний, стійкий до агресивних середовищ, має відмінну теплозахистом (0,53 м2 ° С/Вт), має хорошу звукоізоляцію (26 дБА), морозостійкий (до -60 ° С), простий у догляді, має низьку газо- і повітропроникність (17 м3/год • м2), високу міцність кутових з'єднань (1000 Н), високий термін служби (до 50 років) і порівняно невисоку вартість. Для кліматичних умов Росії світовий рівень якості ПВХ профілю може бути досягнутий, наприклад, такою конструкцією: ширина коробки - не менше 70 мм; кількість гермокамер - не менше 5; число контурів ущільнень - не менше 3; склопакет шириною 36-40 мм (зазвичай 24-32 мм); товщина стінок ПВХ профілю - 3 мм (зазвичай max 2,3-2,7 мм) плюс його арміровка оцинкованим квадратом з товщиною стінки 2 мм - це підвищує довговічність виробів до 50 років.
2
Сертифіковані склопакети європейської якості бувають однокамерні - товщиною 24 мм, в основному для виробничих приміщень; двокамерні - завтовшки 28 і 32 мм для виробничих і 36 мм - для житлових приміщень, і трьох-чотирикамерні - товщиною більше 40 мм - для сучасних елітних житлових приміщень, в яких тільки вони у вікнах ПВХ з шириною коробки 100 і більше мм забезпечують максимальний опір вікна теплоотдаче і повну ізоляцію від вуличного шуму, пилу і вологи. Цій же меті слугують ущільнювачі - пружні прокладки по периметру вікна між рамою і стулкою. В ПВХ вікнах вищої якості повинні застосовуватися не звичайні гумові ущільнювачі вітчизняного виробництва, а сертифіковані німецькі еластомерниє ущільнювачі, розроблені спеціально для кліматичних умов Росії.
3
Фурнітура - це важливий елемент конструкції вікна для кріплення його до рами, відкривання, замикання і провітрювання. В ПВХ вікнах вищого класу потрібно використовувати німецьку «сейфовую» поворотно-відкидну фурнітуру, яка дозволяє відкривати вікно 4-ма способами: поворотним, поворотно-відкидним, відкидним (фрамужним) і щілинним (зимове провітрювання). Така фурнітура - одна з кращих в світі, вона максимально надійна, довговічна і проста в експлуатації і обслуговуванні.
4
Важливим елементом є також монтаж ПВХ вікон. Якість монтажу визначається наступними факторамі.Правільний вимір віконних прорізів (завмер зсередини і зовні, при цьому чверть повинна бути не менше, а вікно має бути більше зовнішніх розмірів прорізу на 30-40 мм по ширині і на 15- 20 мм по висоті) .Правільная установка і кріплення рам в стіну (нова рама заводиться з боку кімнати на 2-3 см в чверть: 3-4 см в панельних і 10-15 см в цегляних будинках, строго по рівню, без перекосів коробки , кріплення рам проводиться анкерним болтом або Клаймер, порожнечі по периметру заповнюються монтажною піною) .Правільная установка підвіконь (під раму з глибиною заходу не більше 1 см і в стіну 1,5-3 см) і укосів - в панельних будинках шириною 100-300 мм і товщиною 20 мм, в цегляних будинках - шириною 300-800 мм і товщиною 20мм; оптимальним рішенням є підвіконня з ПВХ шириною до 800 мм і товщиною 20 мм з зміцненої акрилатной смолою ELESGO, отвержденной електронним променем, поверхнею) .Правільная кінцева регулювання встановлених віконних конструкцій: притиску стулок (перевіряється затискачем аркуша паперу між стулкою і рамою - він не повинен витягатися ), фурнітури (всі зачепи повинні працювати плавно) .Після цього залишки захисної плівки з внутрішньої сторони повинні бути видалені, а щілини в ущільнювачі на кутах штапиков повинні бути закладені безбарвним силіконовим герметиком.
5
ПВХ профіль, ПВХ вікна та їх елементи (склопакети, ущільнювачі, фурнітура) повинні бути сертифіковані в системі ГОСТ Р Держстандарту Росії - мати сертифікати відповідності, пожежної та екологічної безпеки. Монтаж ПВХ-вікон повинен виконуватися організацією, що має ліцензію на виконання таких робіт.
Зверніть увагу
Перед тим, як купувати пластикове вікно, потрібно дізнатися все про якість сировини і про самого виробничому процесі. Для споживача це питання є головним, так як пластикові вікна купуються на довгі-довгі роки.
Корисна порада
Важливо і необхідно регулярно провітрювати приміщення, т.к. пластикові вікна відрізняються високою щільністю і в закритому стані пропускають дуже мало повітря. Таким чином, в приміщеннях (особливо на кухні при приготуванні їжі), накопичується волога і у вигляді конденсату вона може випадати на найхолодніших ділянках вікна - склопакетах. Щоб цього не трапилося, радимо Вам провітрювати приміщення 2-3 рази на день по 15 - 20 хвилин.