Як привчити щенят ходити в туалет.

Привчання цуценя до домашнього туалету має на меті зберегти майно і нерви власників собаки в належному стані. Навіть якщо там, звідки ви його взяли, він справно робив свої справи в лоток, на новому місці доведеться починати все спочатку.
Інструкція
1
Починайте привчання сразу.В той же день, коли щеня потрапляє в новий будинок, слід починати привчання малюка до лотка. Попередньо підготуйте територію - приберіть всі килими, паласи, циновки.
2
Визначте місця для туалета.Щенок воліє справляти нужду в темних куточках, поруч із вхідними дверима, під вікном, біля балкона і т.д. Розстеліть в цих місцях невеликі ганчірочки або газетки, змочені в його сечі. Визначте кілька «туалетних» місць - привчати щенят ходити в туалет слід поступово, не наполягаючи на одному лотку. Коли малюк підросте, кількість туалетних місць можна скоротити, орієнтуючись на розміри будинку і часу, коли щеня залишається один.
3
Хваліть цуценя всякий раз, коли він сходить в лоток.Дождітесь, поки цуценя закінчить свої справи, і тільки потім можете похвалити його, висловлюючи своє схвалення. Якщо малюк «промахнувся» і поряд з лотком утворилася калюжка, то покажіть своє невдоволення і помістіть його в лоток на хвилину. Не тримайте цуценя в лотку насильно, ви можете відлякати його.
4
Лайте цуценя, коли він робить калюжки в недозволених местах.Ругайте вихованця тільки тоді, коли він здійснює небажана дія, але не через деякий час - щеня просто не зрозуміє, чому ви гнівайтесь.
5
Обробляйте місця, не призначені для туалета.Пріучіть щенят ходити в туалет можна тільки в тому випадку, якщо відбити запах собачої сечі в тих місцях, де він звик або тільки починає це робити. Використовуйте спеціальні засоби-відлякувачі. Поставте в місця небажаних дій миски з їжею і водою - собака ніколи не стане випорожнюватися там, де їсть.
6
Вчасно міняйте наповнювач в лотке.Собакі не робитимуть свої справи на мокрі газети або в брудний наповнювач - вони зроблять це поруч з лотком, на підлозі. Слідкуйте за станом лотка і вчасно міняйте вміст.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=TZAFfdr7InI
Радість від появи в будинку цуценя або дорослого собаки незабаром затьмарюється видом лужиц і купок на підлозі або килимі. Незважаючи на те, що собаки - розумні тварини, привчити їх до туалету досить складно. Тут потрібно проявити неймовірне терпіння, які не зриватися, не бити тварину. Кому потрібен заляканий чотириногий друг?
Інструкція
1
Дорослу собаку необхідно відразу привчати терпіти нужду до певних годин прогулянки. А маленькі цуценята так часто пісяють, що вигулювати по 10 разів на добу не вийде, тому зручніше, якщо вони це робитимуть в лоток для собак, до якого потрібно щенят привчати.
2
Щоб доросла собака засвоїла, що ходити в туалет можна тільки на вулиці, беруть ганчірку, змочену її сечею, і вішають у дворі на кущику, або кладуть поруч. Коли тварина під час прогулянки учует знайомий запах, то спорожнити сечовий міхур саме на цю ганчірочку. Потрібно погладити собаку, похвалити і дати ласощі.
3
Вигулювати вихованця необхідно строго в один і той же час після годування, тоді у нього виробиться рефлекс, і собака буде терпіти до прогулянки.
4
Дуже впертих собак можна прив'язувати на поводок в квартирі. Під себе вона гадить не почне і можна витримати час до прогулянки. А з часом тварина звикне ходити в туалет тільки на вулиці.
5
З цуценятами справа йде складніше. Відразу ж після його появи в будинку, потрібно не пропустить перший сечовипускання і змочити сечею ганчірочку, а потім дати понюхати цуценяті і покласти в лоток. Для псів потрібно використовувати лоток для собак із стовпчиком. На нього і вішати мокру ганчірочку.
6
З першого разу малюк не зрозуміє, що від нього хочуть, тому цей ритуал потрібно повторювати знову і знову, поки не вдасться привчити цуценя до туалету в певному місці. А так само слід прибрати всі килимові покриття в кімнаті, де обладнали місце для вихованця. Якщо він зробить на килимі калюжку хоч один раз, то запах сечі провокуватиме його напаскудити сюди знову.
7
Маленькому незграбному цуценяті дуже важко звикнути до маленької площі, відведеної під лоток. Тому потрібно застелити паперами або пелюшкою трохи більший простір і поступово його скорочувати.
8
До всього вищесказаного можна додати наступне. Коли собака хоче в туалет, вона починає турбуватися, скиглити. Так вона дає знати господарю, що пора б і прогулятися.