Як вибрати сушарку для білизни. сушарка для білизни металева вулична.

Просушити білизна вітерцем на вуличній мотузці, щоб воно просочилося ароматами квітів і трав, нині така розкіш доступна не багатьом. Перед тим як придбати сушилку для білизни в квартиру продумайте, де і як ви будете її встановлювати. Сушарки можуть стояти на підлозі і зміцнюватися на стінах. Якщо у вас є засклена лоджія, то найзручніше розвішувати білизну там.
Вам знадобиться
  • - напольная сушарка
  • - настінна сушарка металева
  • - настінна сушарка струнна
  • - стельова сушарка з планками
  • - стельова сушарка зі струнами
Інструкція
1
Плитка на сушілка.Определітесь з розмірами, це особливо важливо, якщо у вас вузька лоджія. Підлогові сушарки можуть бути хромовані і емальовані. Майте на увазі, що емаль, при необережному поводженні, може відколюватися, пошкоджене місце у сушарки покривається іржею, є ймовірність забруднити білизну. Підлогові сушарки легко складаються. Після зняття білизни таку сушилку легко прибрати за шафу або під диван.
2
Якщо у вас немає балкона, напольную сушилку розташуйте в кімнаті або в коридорі, а після використання приберіть до наступного разу. В зимовий період, при підвищеній сухості повітря від батарей, варто іноді висушувати білизна в квартирі, щоб зволожити повітря. На підлогових сушарках зручно провітрювати подушки і ковдри.
3
Настінна сушарка металліческая.Сушілка кріпитися на стіну у ванній або на лоджії. Кріплення повинен бути грунтовним, щоб під вагою білизни не випадало шурупи зі стіни. Сушарка є складену гармошку. При покупці сушарки враховуйте довжину, на яку гармошка висувається вперед. Необхідно уважно оцінювати вагу білизни, яке припускаєте розвісити для сушіння.
4
Настінна сушарка струнная.На одній стіні під стелею прикріпіть дві металеві напрямні, між якими натягнуті струни з планками. Кінці струн зафіксуйте на стіні так, щоб зручно було дотягнутися рукою. Взявши в руки фіксатор, опускаєте вниз планку на струнах, вішаєте білизну і піднімаєте планку вгору.
5
Потолочная сушарка з планкамі.Две металеві напрямні пригвинтите під стелею між двома протилежними стінами. Якщо стіни несучі, то сушарка буде міцно триматися. Струни, за допомогою яких опускаються планки для білизни, зафіксуйте на стіні під рукою. Білизна, висушене на планках, менше заламується на згинах, його зручніше гладити.
6
Потолочная сушарка зі струнамі.Сушілку закріпіть під стелею на стінах. Білизна вішається на струнах. Щоб повісити білизну під стелю, вам, ймовірно, доведеться встати на табуретку. Натяг струн регулюється в блоках, які укріплені на стінах.
Корисна порада
Зайшовши в господарський магазин ви можете зустріти сушарки, які розташовуються на самій ванні і на батареї. Оцініть їх корисність для себе, покрутивши в руках або розглянувши в інтернеті.