Як полагодити ноутбук. Як полагодити зарядний пристрій від ноутбука.

Ноутбук є дуже корисною річчю, так як допомагає працювати з важливими документами, сидіти в інтернеті або просто грати в ігри і дивитися кіно. При цьому він не залежить від того, чи є поряд джерела струму чи ні: адже він оснащений вбудованим акумулятором. Однак цей самий акумулятор може від часу і неправильної експлуатації «ослабнути», разряжаясь набагато швидше, ніж вам би цього хотілося. Щоб постійно не тягати з собою зарядний пристрій, полагодите ноутбук, розібравшись з несправним акумулятором.
Інструкція
1
Для термінової лагодження батареї ноутбука буде потрібно паяльник напругою в мінімум 40 Вольт, макетний ніж, вимірювач напруги (можна використовувати мультиметр) і нові елементи. На відміну від нової батареї, вони коштують порівняно дешево.
2
Спочатку повністю розрядку батареї, а потім розкрийте, проникнувши в неї на невелику глибину в місці склейки по шву. Для цього скористайтеся макетним ножем. Елементи, які вам і потрібно буде замінити, знаходяться на самому вигляді.
3
Для того щоб переконатися в тому, що розряджені все акумулятори, скористайтеся вимірником напруги, щоб обчислити його (напруги) значення на вході, а також виході блоку елементів. Номінальною напругою для літієво-іонних батарей є значення в 3,7-4,1 Вольт, помножене на кількість елементів, а для нікель-металогідридних - 1,2 Вольт, також помножене на кількість елементів. Коли ви переконаєтеся у відсутності заряду, приступайте до заміни елементів. Врахуйте, що замінювати потрібно всі елементи батареї, а не тільки несправні.
4
Перед установкою нові елементи також повинні бути вбраними. В іншому випадку, контролер може «подумати», що вони несправні або продовжувати їх заряджати, поки батарея не вибухне. Розряджаються елементи все разом, а ніяк не поодинці. Підключають їх паралельно, мінус до мінуса і плюс до плюса. У якості «разряжателя» може бути використаний резистор на 10-20 Вт або звичайна лапочка.
5
Приступивши до самого процесу заміни, виймайте старі елементи, починаючи з тих, які мають більший плюс. Вставляти ж нові елементи потрібно в протилежному порядку. Замість пайки краще скористатися контактними держателями, до яких повинні бути припаяні з'єднувальні дроти.