Як зробити боксерську грушу в домашніх умовах. саморобна груша для боксу.

Заняття боксом допомагають підтримувати себе у формі, тренувати відразу кілька груп м'язів одночасно, а також розвивати і зміцнювати кардіосистему. За допомогою боксу ви легко знімете стрес, з користю проведете час і зможете постійно підтримувати м'язи в тонусі. Для регулярних тренувань не обов'язково ходити в спортзал - при бажанні ви можете виготовити саморобну боксерську грушу, щоб в будь-який момент мати можливість тренуватися вдома.
Інструкція
1
Для виготовлення боксерської груші візьміть циліндричну спортивну сумку, ножиці, порожні пакети для сміття, пінополіуретанові килимки, пісок, а також стару непотрібний одяг. Сумка повинна бути з щільної і непроникною тканини.
2
Встановіть сумку вертикально і викладіть її зсередини листами товстого пінополіуретану. На дно сумки укладіть коло, вирізаний з цього ж матеріалу, а також виріжте друге коло, яким ви закриєте майбутню грушу після її наповнення. В щільний пакет для сміття засипте пісок і добре зав'яжіть пакет.
3
Кількість піску в пакеті, який вимагається для обважнення груші, визначайте індивідуально. При необхідності пісок можна додавати, збільшуючи вагу груші надалі. Для міцності оберніть пакет з піском ще кількома поліетиленовими пакетами і зав'яжіть.
4
На дно сумки укладіть заготовлений пакет з піском, а простір, заповніть старим одягом і шматками пінополіуретану. Набивайте сумку матерією якомога щільніше, щоб виключити порожнечі і провали.
5
Повністю утрамбувавши тканину і пінополіуретан, накрийте набивку другим колом підкладки, а потім закрийте верхній клапан сумки і затягніть так, щоб сумка не розв'язувалася і не розкривалася. Підвісьте її на гак і починайте тренуватися.
6
Крюк для груші повинен бути закріплений на будь стійці, що дозволяє груші вільно висіти в вертикальному положенні, даючи вам свободу для ударів, але при цьому гак не повинен кріпитися до стелі, щоб уникнути обвалення конструкцій.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=oB28IVu3dNA
Бокс - це дуже корисний вид спорту. Ну, звичайно, не для мозку спортсменів, які дуже рано йдуть на пенсію, та ще й з численними струсами. А якщо серйозно, бокс допомагає підтримувати в нормі всю кардіосистему. Крім того, домашні тренування з підвісною грушею добре знімають стрес. Все це вкупі подовжує нам життя. Якщо ви не хочете купувати або не можете купити боксерську грушу, її можна зробити самим.
Вам знадобиться
  • - спортивна сумка циліндричної форми з щільного матеріалу
  • - ножиці
  • - стара одяг
  • - монтажна піна або гнучкий пінопласт
  • - пісок
  • - кілька порожніх сміттєвих мішків
Інструкція
1
Зсередини сумку викладаємо пластами монтажної піни або пінопласту, по контурах. Вирізаємо два кола з того ж пінопласту, один вставляємо в дно сумки, другий поки не чіпаємо.
2
Далі потрібно наповнити грушу. Беремо пісок і заповнюємо їм сміттєвий пакет, після чого випускаємо з пакету все повітря і загортаємо його в ще один пакет, щоб пісок з часом не висипався. Аналогічну процедуру робимо з іншими пакетами. Викладаємо пакети у формі пластів в сумку, паралельно набиваємо сумку обрізками монтажної піни і старого ганчір'я. Переконуємося, що пустот в набитою сумці немає, кладемо зверху другий пінопластовий кругляш. Після цього сумка закривається і затягується щільною тканиною, якщо потрібно.
3
Підвішуємо нашу саморобну грушу за гачок або будь-яку іншу основу. Наша груша готова, можна її гарненько побити. Тільки не кріпите грушу до стелі, інакше він може не витримати навантажень і частково обвалитися.
Корисна порада
Замість піску грушу можна наповнити тирсою. Замість сумки можна використовувати мішок, зшитий зі шкіри або міцного дерматину - так ваша груша довше проживе. І остання порада: віджимайтеся частіше на кулачках - зміцните зап'ястя і суглоби. Якщо нетренованими руками лупити по груші, можна і суглоби пошкодити, і пальці повибивати.