Як зберегти питну воду.

Воду потрібно економити. По-перше, так ви зможете заощадити деяку кількість грошей на рахунках за воду. У всьому світі мільйони людей страждають від нестачі води для господарських потреб, не кажучи вже про питну воду. Тому закликаємо вас: економте воду, тим більше що для цього вам не потрібно докладати титанічних зусиль. Просто дотримуйтесь простих правил і привчіть себе до невеликих обмеженням, не тільки вдома, але і на дачі або в заміському будинку.
Інструкція
1
Даремно воду не виливайте. Перш ніж приступати до ополіскуванню овочів під струменем води, спочатку вимийте їх в тазику. А брудною водою з нього полийте краще кімнатні рослини. Тільки почекайте, поки вода не охолоне до кімнатної температури. Поливати город можна водою, зібраної після дощу. Більшість господарів, чиї ділянки не обладнані водопроводом, знає цей спосіб. Шкода, що вони часто про нього забувають після прокладання водопровідних труб.
2
Вирощуйте в саду рослини, пристосовані до місцевого клімату. Адже вони вимагають мінімального поливу та догляду. Значить, води буде йти менше.
3
Поливайте свої рослини ближче до ночі або рано вранці, коли ще прохолодно. В такий час випаровування мінімально, як і загальна витрата води на полив. Крім того, рослинність краще буде засвоювати воду. Якщо чимось покрити грядки на деякий час, можна також зменшити випаровування.
4
Чи не мийте доріжки в саду водою зі шланга. Краще не полінуватися, підмітаючи доріжки мітлою і періодично обприскуючи їх водою для зменшення пилу. Запірний наконечник на шлангу теж сприяє економії. Тепер поки ви йдете до крана, щоб вимкнути воду, вона не ллється даремно.
5
Включайте водопровідні крани лише тоді, коли це необхідно. Приміром, зуби почистити можна, налив воду в стаканчик. Зовсім не обов'язково залишати кран відкритим. Приймаючи душ, краще включати воду лише для обмивання і з невеликим напором. Якщо вам без води в душі холодно, можливо, варто задуматися про придбання закритою душової кабіни?
6
Повністю завантажуйте посудомийну машину, адже вона ллє води без економії, не розбираючи, скільки в неї завантажено посуду.
7
Купіть глечик або іншу ємність для води (бажано з фільтром). Тоді вам не доведеться в жаркий літній день зливати воду, чекаючи, коли піде холодна. Можна дістати глечик з холодильника і освіжитися.
Комунальні платежі - суттєва стаття витрат сучасної людини. Особливо багато грошей іде на оплату рахунків за воду . Чи можна скоротити витрати? Можна, якщо знати нехитрі способи економії.
Вам знадобиться
  • - справна сантехніка,
  • - насадка-розпилювач,
  • - заглушка для раковини.
Інструкція
1
Щільно закривайте кран. Океан складається з крапель і навіть незначні, на ваш погляд, витоки можуть вилитися в зайві 200 - 400 літрів в комунальних розрахунках. У ваших інтересах також починають все несправні крани.
2
Слідкуйте за станом зливного бачка унітазу. Протекающий бачок, як і нещільно закритий кран, сприяє втраті до полукубометра води на добу. Люди в середньому витрачають близько 5 кубометрів води на місяць (!), Так що рахуйте самі.
3
Користуйтеся заглушками для раковини, коли миєте посуд, чистите зуби або голитеся. Щоб помити посуд, наберіть повну раковину води, намильте все брудні прилади і обполосніть в раковині. Потім наберіть раковину ще раз і остаточно прополосните посуд. А для того, щоб обполоснути рот досить склянки з водою. Ці заходи дозволять вам знизити витрату води в кілька разів. Також заощадити на споживанні води допоможе посудомийна машина. Але використовуйте пральну і посудомийну машину тільки при повному завантаженні. Якщо ви перете вручну, то для полоскання білизни набирайте воду в ванну або таз.
4
Намагайтеся віддавати перевагу душу, а не прийняттю ванни. Це знижує споживання води в 5-7 разів. Вибираючи рассеиватель для душу з меншим діаметром отворів, ви також економите воду і свої гроші. І установка насадок-розпилювачів на крани істотно скоротить комунальні платежі.
5
Чи не привчайте вашого домашнього вихованця пити проточну воду . Вода в мисці має ті ж властивості, що й біжучий з-під крана.
Зверніть увагу
Ви прямуєте всім радам по економії води, а платежі приходять все такими ж? Справа в тому, що комунальні служби розраховують споживання води як середній показник по всьому будинку. В цьому випадку ви платите не тільки за себе, але і за свого сусіда. Поставте лічильники на воду і відчуйте реальну економію.
Корисна порада
Вибирайте ричагові змішувачі. За допомогою таких змішувачів легше домогтися оптимальної температури води. Це зменшує витрату води і заощаджує ваш сімейний бюджет.