Як вирівнювати бетонні підлоги.

Ремонтні роботи в квартирі дуже часто потребують приведення в порядок підлог. Щоб вирівняти бетонні поли самостійно, потрібна наявність мінімальних навичок і умінь. Ви цілком обійдетеся без допомоги бригади будівельників.
Вам знадобиться
  • Сухі суміші, пісок, цемент, вода, ємність, ківш, шпатель, дриль з насадкою
Інструкція
1
При виробництві ремонту в квартирі напевно виявиться, як мінімум, одна кімната, в якій поли потребують вирівнюванні. Зазвичай в цьому випадку мова йде про так звану стягуванні. На бетонних підлогах стяжку можна виконати за допомогою спеціальних сумішей, які продаються, як правило, в сухому вигляді.
2
В ємність з сухою сумішшю залийте необхідну кількість води і ретельно розмішайте. Дуже зручно для розмішування використовувати електродриль зі спеціальною насадкою з дроту. Виготовити таку насадку можна своїми руками.
3
Ковшем або шпателем нанесіть готову суміш на бетонну основу, після чого широким шпателем затираються всі наявні нерівності.
4
Можна придбати суху суміш, яку наливають на поверхню підлоги. Спочатку такий метод здається більш легким і швидким, але без необхідного навику вирівняти підлогу таким способом буде непросто - потрібні навички штукатура.
5
Бетонні поли можна вирівняти і за допомогою цементної стяжки. Вам знадобляться цемент і пісок. Звичайний пісок, який ми бачимо на дитячих майданчиках, для наших цілей непридатний, він містить велику кількість домішок і солей.
6
Виробляти змішування цементу з піском переважно на свіжому повітрі, щоб не допустити розльоту цементного пилу по приміщенню. Співвідношення компонентів таке: на три частини піску доводиться одна частина цементу. Складові частини ретельно перемішайте в сухому вигляді, а потім залийте потрібною кількістю води. Розмішування розчину слід вести доти, поки не зникнуть всі дрібні грудки.
7
Перш ніж приступити до вирівнювання підлоги, необхідно ретельно очистити його поверхню від бруду, сміття і пилу. Вичищений підлогу злегка окропити водою, щоб цементна стягування не сохла занадто швидко.
8
Приготовану цементну суміш акуратно вилийте на бетонну основу. Широким шпателем розтягніть суміш по всій оброблюваної поверхні. Цемент схоплюється досить швидко, тому всі роботи з вирівнювання слід проводити швидко.
9
Після того, ка стяжка буде готова, вам доведеться лише дочекатися її повного висихання. Висихаюча поверхня набуває більш світлий відтінок. Висохла стяжка підлягає додатковій ґрунтовці. От і все. Ви тільки що вирівняли підлогу своїми руками.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=rMUzQOj8y7U