Як розважитися будинку.

Клуби, кінотеатри, боулінг, кафе - все це відмінні місця для того, щоб піти і розважитися з друзями. Але що якщо немає грошей або бажання куди-небудь йти? Буває, хочеться посидіти будинку , але так, щоб не було нудно. Для цього є безліч способів гарненько розважитися в будинку шней обстановці, при цьому не залишаючи свого житла.
Вам знадобиться
  • 1. Телевізор
  • 2. Ігрова приставка
  • 3. Фільми
  • 4. Музика
  • 5. Настільні ігри
Інструкція
1
Банальний, але від того не менш веселіше варіант - галаслива вечірка. Зберіть друзів і знайомих, продумайте, що будете їсти та випивати. Потім варто визначитися, чи будуть це просто посиденьки або що-небудь тематичне.
2
Для великих компаній відмінно підійдуть різні популярні ігри на зразок "крокодила" і "мафії". Можливо, комусь вони здаються дурними, але в колі друзів практично будь-які заняття стають захоплюючими і веселими.
3
Можна влаштувати спільний з друзями будинку шний перегляд кіно. Такий варіант розважитися будинку не оригінальний, але дуже приємний.
4
Якщо є ігрова приставка, гріх її не використовувати. Відеоігри з можливістю кооперативного режиму доставляють купу задоволення, коли граєш з приятелями. Можна навіть влаштувати свій турнір з невеликими призами.
5
Можна згадати настільні ігри, в які грали ще задовго до того, як з'явилися комп'ютерні. Наприклад, всім відома "монополія" викличе чималий азарт і інтерес у будь-кого.
6
Влаштувати кулінарний вечір - теж відмінний варіант. Продумайте список страв і приступите до спільної готуванні. Процес буде веселим сам по собі, а після ви зможете ще й смачно поїсти.
Корисна порада
Кіно, ігри, книги або музика - відмінні варіанти провести час одному, якщо не хочеться кликати друзів.