Як вибрати ростовку для сноуборда.

Починаючи кататися на сноуборді, недостатньо просто купити першу ліпшу дошку - все дошки розрізняються між собою, і якщо ви хочете навчитися кататися на сноуборді на високому рівні, вам потрібно підібрати сноуборд, відповідний вам по росту. Визначити ростовку сноуборда, який підійде саме вам, можна різними способами, і про декілька з них ми розповімо в цій статті.
Інструкція
1
Для визначення довжини сноуборда вам потрібно враховувати свою стать, зріст, вага (до нього, крім вашої маси тіла, потрібно включити вагу екіпіровки і спорядження для катання), а також досвід і навички в сноубордингу, і стиль, в якому ви збираєтеся кататися. Підібрати довжину дошки ви можете попросити продавця в спеціалізованому магазині, описавши йому критерії, про які говорилося вище.
2
Також ви можете підібрати ростовку самостійно по каталогам виробників сноубордів - в таких каталогах, як правило, публікуються таблиці довжини кожного сноуборда в залежності від зростання і ваги майбутнього власника .
3
Більш складний, але і більш точний варіант ви отримаєте, якщо ви вважаєте довжину сноуборда за спеціальною формулою.
4
Відніміть з свого зростання 15 см, і якщо у вас струнка статура, відніміть з отриманої цифри 5 см. Якщо ж статура крупне, додайте 5 см. Якщо ви тільки починаєте освоювати сноуборд, відніміть 10 см, якщо ви вже маєте деякий досвід катання - відніміть 5 см, а якщо ви - досвідчений сноубордист, і віддаєте перевагу екстремальний фрірайд, додайте 5 см. Та цифра, яка у вас вийде після всіх обчислень, і буде довжиною підходящого вам сноуборда.
5
Обраний сноуборд перед покупкою поставте перед собою вертикально. Якщо верхній кінець сноуборда дістає вам до носа, і ви володієте потужним статурою, або віддаєте перевагу катання на швидкості по бездоріжжю, сноуборд підійде вам.
6
Якщо ви займаєтеся стрибками і катанням по невеликих схилах, кінчик сноуборда повинен діставати вам до підборіддя. Сноуборд для початківців має досягати ключиць у вертикальному положенні.