Як очистити недавні документи.

Сучасні операційні системи включають безліч засобів для підвищення зручності роботи користувачів. Більшість цих коштів звичні і майже не помітні. Ними користуються не замислюючись і не звертають на них уваги. Однак деякі можливості пов'язані зі збором даних про дії користувачів і несуть потенційну загрозу особистій конфіденційності. Усвідомивши це, користувачі починають замислюватися над тим, як очистити недавні документи або видалити історію відвідувань в браузері.
Вам знадобиться
  • Операційна система Windows XP.
Інструкція
1
Відкрийте діалог властивостей панелі задач і меню "Пуск". Для цього клацніть правою кнопкою миші по кнопці "Пуск", розташованої на панелі завдань поточного робочого столу. З'явиться контекстне меню. В контекстному меню виберіть пункт "Властивості". Відкриється діалог властивостей.
2
Відкрийте діалог настройки меню "Пуск". В діалозі властивостей панелі задач і меню "Пуск" перейдіть на вкладку "Меню Пуск". Для цього клацніть по ній мишею. У вкладці, під картинкою робочого столу, розташовані радіо-перемикачі і дві кнопки "Налаштувати ...". Кожна кнопка відповідає своєму перемикачу і одна з них знаходиться у відключеному стані. Натисніть на активну кнопку "Налаштувати ...".
3
Очистіть недавні документи . Залежно від того, на яку кнопку з написом "Налаштувати ..." було виконано натискання, відкриється небудь діалог "Налаштування меню Пуск", або діалог "Налаштування класичного меню Пуск". В діалозі "Налаштування меню Пуск" перейдіть на вкладку "Додатково". Натисніть на кнопку "Очищення списку". В діалозі "Налаштування класичного меню Пуск" натисніть кнопку "Очистити".
4
Перевірте результат проведених дій. Клікніть по кнопці "Пуск" на панелі завдань поточного робочого столу. З'явиться меню "Пуск". Наведіть мишу на пункт "Документи". З'явиться вкладене меню. Якщо після роздільника в даному меню немає елементів, крім неактивного елемента "Пусто", операція очищення недавніх документів пройшла успішно.