Як розрахувати вартість ремонту. Як недорого отремонтіроватькухню.

Ремонт - це дуже відповідальне і важливий захід в житті кожного господаря житла, незалежно від того, чи буде проводитися ремонт своїми силами або найматися будівельна бригада. Тому відправною точкою для початку опоряджувальних робіт у будинку є безпосередній розрахунок вартості ремонту . Адже, маючи хоча б приблизне уявлення про витрати, які чекають вас в найближчому майбутньому, можна легко скорегувати витрати і прикинути наявний грошовий бюджет.
Інструкція
1
Визначтеся зі вартістю і кількістю оздоблювальних матеріалів, які будуть потрібні вам для фінішної обробки приміщення. Це фарба, шпалери, стеля, двері, плінтуси, сантехніка, всіляка електрика та багато іншого.
2
Підрахуйте свої фінансові кошти і переконайтеся, що у вас є в наявності вся необхідна сума в повному обсязі. Або буде найближчим часом. Якщо не стежити за наявністю коштів, то в найважливіший момент вони можуть закінчитися, і тоді ремонт встане на півдорозі.
3
Складіть грамотний план ремонту , в якому вкажіть послідовність обробки приміщень, перепланування та іншого. Чітке дотримання пунктам план дозволить заощадити час і кошти.
4
Виходячи з плану, зробіть кошторис на ремонт, в якій розпишіть перелік робіт для кожного приміщення, кількість матеріалів, і вартість витрат на кожну ділянку робіт.
5
Додайте до отриманої первісної вартості ще близько 20%, на випадок непередбачених витрат або різкого підвищення цін. Все, остаточна грошик оцінка ремонту отримана.
6
Сходіть в різні великі магазини і бази, що займаються продажем будівельних та оздоблювальних матеріалів, порівняйте ціни, дізнайтеся про знижки при купівлі великої кількості продукції. Виберіть оптимальний для вас варіант. Всі ці фактори можуть вам ще раз заощадити на ремонті.
Здавати автомобілі в оренду - все більш популярний спосіб заробітку. Багато людей, приїжджаючи в інше місто, не хочуть відмовляти собі в комфорті пересування, воліючи орендоване авто викличу таксі. Головне при формуванні такого бізнесу - не зазнати збитків.
Інструкція
1
Щоб не спрацювати на оренді автомобілів собі в збиток, необхідно правильно розрахувати суму його оренди . Вона складається не тільки з чистого прибутку, яку ви хочете отримати отримати на руки, а й з амортизації деталей ходової частини, постійної заміни рідин та комплектуючих, обов'язкового страхування та технічного огляду автомобіля, заробітної плати працівникам вашого підприємства.
2
Машина вимагає постійного технічного обслуговування. Необхідно міняти масло і фільтри кожні 5-7 тисяч кілометрів пробігу. Раз на рік змінюються стійки, гальмові колодки. Інші деталі вимагають заміни у міру зносу, ця сума також повинна бути закладена в амортизацію автомобіля. Раз в два-три місяці ставте автомобіль на комп'ютерну діагностику, щоб вчасно виявляти всі проблеми.
3
Враховуйте, що конкретну машину не будуть брати в оренду кожен день. Розрахунки робіть з урахування найменшого раз, як машину можуть взяти напрокат. При формуванні парку автомобілів віддайте перевагу тим моделям, на яких можна пересуватися і в умовах міста, і виїхати на природу.
4
Закладіть в вартість автомобіля також і заробітну плату співробітників, які стежитимуть за вашим автопарком: приводити машини в порядок після їх використання, оглядати їх на предмет несправностей, заправляти. До речі, бензин, як правило, оплачує людина, яка бере у вас автомобіль на прокат. Однак надати йому машину ви повинні з повним баком.
Корисна порада
Обов'язково страхуйте машини за системою КАСКО, особливо якщо вони нові. Це допоможе уникнути різних судових тяжб, відповідальності і фінансових витрат при ремонті в разі аварії.