Як поставити довге тире. Як ввести тире поєднанням клавіш.

У кожного користувача, що працює з офісними документами, часом виникає необхідність використання в тексті нестандартних символів. Пошук потрібної кнопки на клавіатурі позбавлений сенсу: багатьох символів на клавішах попросту немає. Однак в редакторі MS Word передбачені інші можливості.
Інструкція
1
Довге тире - один із символів, що роблять текст зручно читаним. Однак поставити довге тире на введення з клавіатури без додаткової настройки клавіш, виробленої заздалегідь, не так просто. Хоча в такому випадку на допомогу приходить функція MS Word, яка називається «Автозаміна». Суть її в тому, що після введення певних символів програма автоматично виробляє їх заміну на інші, заздалегідь встановлені символи. Так з'являються, наприклад, великі літери на початку речень. Те ж саме відноситься і до довгого тире . Для того щоб перевірити настройки програми, зайдіть в меню «Сервис» в пункт «Параметри автозаміни». Ви побачите вікно з різними настройками функції.
2
Щоб поставити довге тире через автозаміну, введіть символ дефіс «-». Через пробіл після нього напишіть будь-яке слово і натисніть на пробіл ще раз. Введений дефіс перетвориться в довге тире «-».
3
Можна поставити довге тире та іншим способом. В редакторі Word є можливості вставки різних спеціальних символів, введення яких з клавіатури або неможливий, або утруднений. Щоб побачити весь перелік доступних символів, зайдіть в меню «Вставка» і виберіть команду «Символ». Ви побачите нове вікно з безліччю знаків, які можуть бути використані для вставки в документ. Переглянувши всі, виберіть довге тире і натисніть кнопку «Вставити». Також за допомогою кнопки «Поєднання клавіш ...» ви можете призначити поєднання кнопок клавіатури, які при натисканні вводитимуть у відкритий в MS Word документ символ довге тире .