Як підключити usb колонки. Як підключити міні юсб колонку до компу.

Відмінною особливістю колонок, що підключаються до комп'ютера за допомогою USB, є абсолютна відсутність проводів у пристрою. Цей фактор робить роботу користувача за ПК ще більш комфортною.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер, USB колонки.
Інструкція
1
Перед тим, як ви зможете насолодитися звукопередачі бездротових колонок, необхідно виконати ряд дій по їх підключення. Так в першу чергу ви повинні встановити на комп'ютер програмне забезпечення, диск з яким ви знайдете в комплекті з колонками. Вставте його в дисковод і дочекайтеся, коли система виконає автоматичний запуск диска. У вікні інсталяції, не змінюючи її стандартних параметрів, натисніть кнопку «Встановити» (також вона може бути позначена, як «Install»). Дочекавшись закінчення інсталяції драйверів пристрою на комп'ютер, перейдіть до наступного кроку.
2
Підключіть USB-передавач, що поставляється в комплекті з колонками, в будь-який вільний роз'єм USB на комп'ютері. Завдяки раніше встановленими драйверам, система автоматично визначить тип пристрою і налаштує його роботу на вашому комп'ютері. Як тільки ви побачите на робочому столі повідомлення, яке повідомить вам про те, що пристрій встановлено і готове до роботи, ви можете включити колонки . Робиться це шляхом зміни положення тумблера, розташованого на одній з колонок в режим «ON». Встановивши даний режим, ви зможете почути з колонок трансльований сигнал. В деяких випадках після установки драйверів, система може зажадати перезавантаження комп'ютера.