Як бути завжди здоровим.

Людина - дивне створіння. Першу половину життя він витрачає своє здоров'я, заробляючи гроші, другу половину - витрачає гроші, щоб відновити здоров'я. Але, як мовиться в народі, ламати - не будувати. І занапастити значно легше, ніж відновити. Але є люди, які в молодості розуміють цю просту істину, і прагнуть завжди бути здоровими. А для цього необхідно виконувати деякі умови.
Інструкція
1
Першим ділом усі наше здоров'я впирається в імунну систему. Адже якщо задуматися, то бич людства - СНІД - розшифровується як синдром набутого імунодефіциту. Саме! СНІД просто вбиває імунітет людини, її природний захист від шкідливих факторів навколишнього середовища. Без цього захисту людина просто не в змозі довго прожити. Будь-яка застуда може привести до летального результату.
2
Але повернемося все ж до теми. Як видно з наведеного вище прикладу можна прийти до логічного висновку, що для того, щоб бути в здоров'ї і хорошій фізичній формі, потрібно мати міцний імунітет.
3
З раннього дитинства всім радянським (а тепер і російським) дітям твердили що необхідно їсти овочі та фрукти, бо в них містяться корисні вітаміни, мінерали, мікроелементи. В принципі своєму, це є істинною. Тільки з однією невеликою обмовкою - всі овочі і фрукти необхідно вживати сирими, бо після термічної обробки вони втрачають більшу частину своєї корисності. Найкращим варіантом, якщо все таки без термообробки не обійтися, є приготування на пару. Це більш-менш компромісний спосіб, так як він дозволяє зберігати значно більше вітамінів, ніж варіння або обсмажування.
4
Так само не варто зневажливо ставитися до загартовування. Це відмінне тренування для імунної системи. Причому, всупереч сформованій думці, мета загартовування полягає не в тому, щоб привчити організм переносити низькі температури, а саме змусити тіло «працювати», зміцнювати саме себе. В такому випадку дрібні застуди та грип Вам не загрожують.
5
Деяку частину уваги варто так само приділити психологічному стану. Як люблять стверджувати багато представників сучасної медицини - всі хвороби від голови. Що, в свою чергу, дуже добре узгоджується з народним прислів'ям - «В здоровому тілі здоровий дух». Варто зауважити, що тіло і психологічний стан дуже тісно пов'язані, і не можна зміцнити одне і геть забути про інше. Все єдино, тому потрібно в рівній мірі зміцнювати і тіло, і розум. Лише в такому випадку ніякі хвороби не будуть страшні.