Як витягнути пробку з пляшки.

Тільки на перший погляд здається, що витягти пробку з пляшки без штопора дуже складно. Зовсім навпаки. Уже придумано кілька цікавих способів, які дивують своєю простотою і ефективністю. З їх допомогою відкрити пляшку вина без штопора можна в будь-який момент в будь-якій обстановці.
Інструкція
1
Найпростіше, що можна зробити, - це покриття пляшку вина 2-3 рази в одну сторону, а потім - в іншу. Далі натиснути на пробку , і вона увійде всередину.
2
Або ж взяти туфлю на широкому каблуці. Вдарити долонею по денця пляшки, після чого поставити її всередину туфлі на зону каблука і бити об стіну з такою силою, щоб пробка почала повільно виходити. А далі просто її витягнути.
3
Якщо є під рукою пластикова пляшка, то їй дуже легко вибити пробку , якщо вдарити декілька раз з підстави пляшки з вином. Коли пробка вийде наполовину - її витягують. Звичайно, пластикова пляшка повинна бути наповненим і закритою.
4
Дуже добре, якщо є складаний ножик. Його врізають в пробку , складають навпіл і викручують пробку .
5
При наявності інструментів, увігнати в пробку шуруп і використовувати його, як штопор для вина. Тільки витягти пассатижами.
6
Якщо не вдається витягнути пробку з пляшки назовні, можна спробувати її втиснути пальцем. Справа ця трудомістка, і, наприклад, у дівчат може не вийти. Тоді треба постукати по дну пляшки, після чого спробувати ще раз.
7
А якщо не виходить відкрити пляшку з вином ніяким способом, то пробку можна розламати ножем і проштовхнути залишки всередину. Вино від цього не стане гірше.